Pokec 2018 - Chceš-li se podělit a nechceš zakládat téma

Všeobecná diskuse na libovolné téma.
Odpovědět
Uživatelský avatar
brabus
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 742
Registrován: 28 úno 2015, 17:42
Bydliště: kousek od Brna

to bylo na Optima
BSD maniac
optimas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 202
Registrován: 22 led 2018, 15:58

Vyprané jsou oba
Uživatelský avatar
Kmoda
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 596
Registrován: 23 bře 2012, 18:54
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Po leštění mám dírky od kamínků zaplněné pastou a jelikož jsem občas zvlhčoval kotouč rozprašovačem,tak mám někde zacákané plasty. Prosím jak odstraňujete pastu?
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Ja zbytky uz zaschle pastu takhle ze zahybu, skvir atd. sundavam uterkou s BSDckem. (Pokud teda na to pak nema prijit nejaka echt ochrana coz u me vetsinou neni). Asi to tim dostanes i z dobancu od kaminku :D
S3T
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 123
Registrován: 06 bře 2016, 23:59

Je lepsi dat vosk, nebo wetcoat? Auto neni rozlestene, nema zadne ochrany apod.. co ocekavam? Lepsi umyti od hmyzu-auto nemeju ted zase casto, nemam na to cas ani chut.. takze bych rad, kdyby to po delsi dobe slo lepe dolu:)
Uživatelský avatar
yankee31
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 127
Registrován: 08 dub 2018, 21:48

to je fakt problém se jednou týdně zastavit na 10 minut na vapce? stejně se ti tam ty mouchy a hovna po čase připečou a je v podstatě jedno co pod tím máš
S3T píše:Je lepsi dat vosk, nebo wetcoat? Auto neni rozlestene, nema zadne ochrany apod.. co ocekavam? Lepsi umyti od hmyzu-auto nemeju ted zase casto, nemam na to cas ani chut.. takze bych rad, kdyby to po delsi dobe slo lepe dolu:)
S3T
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 123
Registrován: 06 bře 2016, 23:59

jo je to problém, protože mam auto především na ježdění, to že sem rád, když je hezký je druhá věc, ale abych ho umyl při každý nový mouše, tak zase tak ulítlej fakt nejsem.. krom toho, jak řikám, teď 2 týdny na to nemám čas, chuť a nebo oboje dohromady... až bude čas, tak ho zase rád vypulíruju a proto se ptám, jestli by tomu něco pomohlo..
Uživatelský avatar
yankee31
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 127
Registrován: 08 dub 2018, 21:48

S3T píše:jo je to problém, protože mam auto především na ježdění, to že sem rád, když je hezký je druhá věc, ale abych ho umyl při každý nový mouše, tak zase tak ulítlej fakt nejsem.. krom toho, jak řikám, teď 2 týdny na to nemám čas, chuť a nebo oboje dohromady... až bude čas, tak ho zase rád vypulíruju a proto se ptám, jestli by tomu něco pomohlo..
takže ty tomu chceš dát teď několik hodin času, abys to pak všechno totálně zaprasil, protože nemáš chuť to jednou týdně opláchnout? smysl mi to nedává, snad ti někdo poradí
Helmut
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 101
Registrován: 31 říj 2017, 05:51

S3T píše: 05 čer 2018, 21:52 jo je to problém, protože mam auto především na ježdění, to že sem rád, když je hezký je druhá věc, ale abych ho umyl při každý nový mouše, tak zase tak ulítlej fakt nejsem.. krom toho, jak řikám, teď 2 týdny na to nemám čas, chuť a nebo oboje dohromady... až bude čas, tak ho zase rád vypulíruju a proto se ptám, jestli by tomu něco pomohlo..
Když na to nemáš čas, tak to někam dej navoskovat kvalitním voskem (např. Fusso), na údržbu stačí jednou týdně 2-3 minuty na wapce a jendou za měsíc to vzít ručně komplet... Asi nejjednoduší způsob co se týče času, financí, náročnosti pravidelné údržby.
Uživatelský avatar
Tom79
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 33
Registrován: 01 bře 2017, 14:12
Bydliště: Praha

Nikde jsem nenašel (možná hledal špatně) ohledně "ošetření" střešního boxu. Včera jsem si koupil thule s lesklým černým povrchem. Mohu dát vosk (fusso, ...) nebo něco na plasty.
Odpovědět