Všeobecná diskuse na libovolné téma.
Od Micha_ll
#61768
Ahoj, ačkoliv jsem zde hledal, nepodařilo se mi najít cokoli o předávacím protokolu. Tak se chci zeptat, jak máte Vy ošetřené předání auta od zákazníka, co konkrétně obsahuje váš předávací protokol?

for admin: pokud jsem neúmyslně založil duplicitní téma,omlouvám se a prosím o smazání.
Uživatelský avatar
Od markos
#61792
ešte sa mi nestalo v autoumyvárkach alebo pri tepovaní auta aby som dostal nejaký protokol. ale od viacerých ľudí z tohoto fachu som počul že rozmýšľajú nad niečím takým ale neviem či by sa to dalo nazvať preberací protokol ale skôr že by mali nejaký lajster kde by si so zákazníkom sadli a v kľude sa dohodli čo a ako sa bude robiť, čo koľko bude stáť, spísali to až nenastanú situácie typu : za toto platiť nebudem to som vám nekázal apod.
Od Jason
#61806
Teď jsem si sjednával pojištění odpovědnosti. Poradce mi velmi doporučoval si nějaký předávací protokol nechávat podepsat, kvůli dokazování případné pojistné události. Prý aby tam bylo alespoň typ auta, rozsah práce, datum a případné stávající vady na autě a podpis zákazníka. Případně ještě pořídit fotodokumentaci.
markos se to líbí
Uživatelský avatar
Od samot0506
#61813
Tak už vidím jak prolízáš auto aby si zjistil co všechno funguje nebo nefunguje nebo kde je jaký škrábanec na autě zabere ti to tak 1-2hodiny a to samé u předání.Ani bych nic nenaznačoval co se týče předávací protokolu hodně lidí by to mohlo zneužívat.A jestli něco posereš tak by si měl být takovej frajer a říct vlastníků vozu že si tomu autu něco udělal neopatrným zacházením.Za další když narazíš na nějakýho vychcánka tak ti bude protokol bestak k ničemu a bude se po tobě vozit.proto doporučuji nic nezačínat s protokolem a být férový když se něco stane tvojí chybou.
Uživatelský avatar
Od spencr
#62568
uz asi rok premyslime o sestave protokolu. mam vzor od autoservisu, jen neni cas k tomu sednout a dat dohromady co tam musi/nemusi byt. protoze nektere si vedou ucetnictvi, tak musime davat predbeznou fakturu.
a meli jsme par chytrych klientu ktere byli na interueru a pri prevzeti tvrdili ze jsme vuz poskrabali. naststi rychle se toho vzdali a odjeli. od ty doby premyslim o protokolu. nemyslim si ze je to spatna vec, vsude v zahranici vim ze pouzivaji protokoly v detailingovkach.
Mercedes Benz C Class

Tak a máme léto, po jarní smr[…]