Předávací protokol

Všeobecná diskuse na libovolné téma.
Odpovědět
Micha_ll
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 02 srp 2018, 13:41

Ahoj, ačkoliv jsem zde hledal, nepodařilo se mi najít cokoli o předávacím protokolu. Tak se chci zeptat, jak máte Vy ošetřené předání auta od zákazníka, co konkrétně obsahuje váš předávací protokol?

for admin: pokud jsem neúmyslně založil duplicitní téma,omlouvám se a prosím o smazání.
Uživatelský avatar
brabus
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 742
Registrován: 28 úno 2015, 17:42
Bydliště: kousek od Brna

zajimavé, to tu ještě nebylo ....
BSD maniac
Uživatelský avatar
markos
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 15
Registrován: 05 lis 2017, 23:38
Bydliště: Žilina

ešte sa mi nestalo v autoumyvárkach alebo pri tepovaní auta aby som dostal nejaký protokol. ale od viacerých ľudí z tohoto fachu som počul že rozmýšľajú nad niečím takým ale neviem či by sa to dalo nazvať preberací protokol ale skôr že by mali nejaký lajster kde by si so zákazníkom sadli a v kľude sa dohodli čo a ako sa bude robiť, čo koľko bude stáť, spísali to až nenastanú situácie typu : za toto platiť nebudem to som vám nekázal apod.
Jason
Příspěvky: 6
Registrován: 08 dub 2018, 23:48

Teď jsem si sjednával pojištění odpovědnosti. Poradce mi velmi doporučoval si nějaký předávací protokol nechávat podepsat, kvůli dokazování případné pojistné události. Prý aby tam bylo alespoň typ auta, rozsah práce, datum a případné stávající vady na autě a podpis zákazníka. Případně ještě pořídit fotodokumentaci.
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Tak už vidím jak prolízáš auto aby si zjistil co všechno funguje nebo nefunguje nebo kde je jaký škrábanec na autě zabere ti to tak 1-2hodiny a to samé u předání.Ani bych nic nenaznačoval co se týče předávací protokolu hodně lidí by to mohlo zneužívat.A jestli něco posereš tak by si měl být takovej frajer a říct vlastníků vozu že si tomu autu něco udělal neopatrným zacházením.Za další když narazíš na nějakýho vychcánka tak ti bude protokol bestak k ničemu a bude se po tobě vozit.proto doporučuji nic nezačínat s protokolem a být férový když se něco stane tvojí chybou.
Uživatelský avatar
spencr
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 28 srp 2018, 13:22
Kontaktovat uživatele:

uz asi rok premyslime o sestave protokolu. mam vzor od autoservisu, jen neni cas k tomu sednout a dat dohromady co tam musi/nemusi byt. protoze nektere si vedou ucetnictvi, tak musime davat predbeznou fakturu.
a meli jsme par chytrych klientu ktere byli na interueru a pri prevzeti tvrdili ze jsme vuz poskrabali. naststi rychle se toho vzdali a odjeli. od ty doby premyslim o protokolu. nemyslim si ze je to spatna vec, vsude v zahranici vim ze pouzivaji protokoly v detailingovkach.
Detailingova garaz Hardcore Gloss
Odpovědět