jak na detailing profesionálně - legální přivýdělek

Všeobecná diskuse na libovolné téma.
Odpovědět
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Jestli jde o mytí a meješ PH neutrálním šamponem tak ten by zrovna ničemu vadit neměl myslím tím ekologii.Aspoň si to myslím
nemo
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 272
Registrován: 06 bře 2014, 14:30
Bydliště: Tomášikova, Bratislava

Tam nejde o PH ale skôr o ropné a olejové látky na ktoré potrebuješ odlučovač, ako je to u bytoviek a podobne. A to už nie je srandovná záležitosť. Ale ruku na srdce, kto z toho kvanta ľudí čo si sami umývajú autá či už wapkou alebo len v kýbli to rieši? A pokiaľ fakt niekto neumýva zasvinené motory a podobne tak si myslím, že to tej ekológii toľko neuškodí. Myslím si, že toho teru a iných častíč je v ovzduší a v pôde ďaleko viac z cestnej premávky ako keď niekto raz za čas umyje auto niekde na záhrade. :smile:
Uživatelský avatar
Rety
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1194
Registrován: 14 zář 2011, 10:46
Bydliště: Kunovice (Uherské Hradiště)
Obdržená poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Ještě že to mám docela vyřešené. Myju na vnitřní zahradě na kterou není odnikud vidět, soused z jedné strany chodí k nám na pivo a štamprlu a už jsem mu leštil světla a budu dělat i kastli za symbolickou cenu. Soused z druhé strany je mi z avázán že mus objednávám věci z číny a chodím s ním lítat s modely :) Kdyby na mě přišli tak bych to podle mě uhádal. Před barákem je hlavní silnice s moc tisíci aut denně a hned za barákem je železniční koridor. Aktivní pěnu nepoužívám i když o tom začínám uvažovat.
Uživatelský avatar
Mr.Bean
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2679
Registrován: 11 kvě 2012, 19:59
Bydliště: Praha, Vrané nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

A co třeba pojištění? Jako, kdyby se něco během čištění zprasilo, nebo nějaká bouračka třeba při projetí. Stát se může všechno.
Má na tohle někdo nějaký tipy?
MB w124 300TE-24 R6, BMW E12 525 R6, BMW E28 525i (na jaře 535i), BMW E23 735i R6, BMW E30 316i, Simca 1000 1,3 rok 66
Úplný blázni jsou ty lidi... Místo na koních jezděj v medvědech

Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Nějaká pojistka "na blbost" musí existovat :thumbup:
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
Uživatelský avatar
meiki
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 76
Registrován: 28 led 2014, 20:11
Bydliště: Beroun

Ano existuje a jmenuje se pojisteni odpovednosti. Osvc ma sice trochu vyssi pojistku nez klasicky zamestnanec, ale to uz si kazdy musi spocitat podle sebe kdy se mu to vyplati :-)

Odesláno z mého GT-I9100 pomocí Tapatalk
Všechno jde, jen malé děti se musí nosit.
Uživatelský avatar
lukascruz
Moderátor
Příspěvky: 512
Registrován: 20 úno 2012, 11:35
Bydliště: Rakovník, Praha

Co by jste si řekli za jednostupňové leštění Lime Prime? Nepočítám k tomu čištění před a ani ošetření po.
Obrázek
Kracmi
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 26
Registrován: 19 dub 2014, 16:15
Bydliště: Mnichovo Hradiště

lukascruz píše:Co by jste si řekli za jednostupňové leštění Lime Prime? Nepočítám k tomu čištění před a ani ošetření po.
Tak dělat jenom toto bez toho před a ošetření po je jako hodit hrách o zeď. Naprosto k ničemu. Ale abych ti odpověděl na otázku, tak bych si jenom za tento krok řekl cca 200,-Kč.
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Tak možná to myslel že bude dělat jen to leštění protože třeba majitel si to před a po udělá sám, jen nemá leštičku tak si ho povolal :smile:

Luky počítej spotřeba LP, opotřebení kotouče a práce já bych to viděl tak 300-400 třeba.
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
Uživatelský avatar
lukascruz
Moderátor
Příspěvky: 512
Registrován: 20 úno 2012, 11:35
Bydliště: Rakovník, Praha

Samozřejmě se to bude dělat celý. Spotřeba je minimalni a kotouč, když nechytneš hranu... Tak nějak sem si tu cenu myslel kolem 300,-

Odesláno z mého GT-S7710 pomocí Tapatalk
Obrázek
Odpovědět