Zajímavé detailingové věci z eBay, AliExpress atd.

Všeobecná diskuse na libovolné téma.
Odpovědět
Uživatelský avatar
nexus_cz
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1080
Registrován: 03 zář 2013, 06:38
Bydliště: Praha

Grit guard bych neřešil, ten si do toho můžu koupit kdykoli na ebayi, až bude za rozumný peníze... škoda, že není v DS jen kýbl od chemiků s víkem, bez gritu, to by bylo hned o 250 méně...
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Vždyť na shopu je toto
http://www.detailingshop.cz/aplikatory- ... l-20l.html
plus
http://www.detailingshop.cz/prislusenst ... -kybl.html

Máš to dohromady za 725,- a ve stejné kvalitě, jako chemickej kýbl. Akorát to nemá na sobě samolepku :roll:
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
nexus_cz
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1080
Registrován: 03 zář 2013, 06:38
Bydliště: Praha

Já komplet kýbl od Chemiků několikrát viděl a líbil se mi, tenhle váš jsem spasovanej s víkem ještě bohužel naživo neviděl... :-/ Navíc ta samolepka.. :dance3: :dance4:

No já to promyslím.. budu mít narozky. :D
Uživatelský avatar
ka-spel
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 498
Registrován: 18 bře 2013, 22:46
Bydliště: Prostějov
Odeslaná poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nebo si na eshopu můžeš koupit i samolepku Dodo.:lol:
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Co na tom chceš vidět, normální bílej kýbl s víkem :D Používám to tak už dlouho a slouží perfektně.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
conty
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 36
Registrován: 10 pro 2013, 10:13
Bydliště: Praha, Plzeňská

nexus_cz píše:Já komplet kýbl od Chemiků několikrát viděl a líbil se mi, tenhle váš jsem spasovanej s víkem ještě bohužel naživo neviděl... :-/ Navíc ta samolepka.. :dance3: :dance4:

No já to promyslím.. budu mít narozky. :D
Z DS ten normální 20l kýbl mám a myslím, že naprosto dostačuje a když bude někdy nálada si udělat radost, pak dostane Gamma seal :dance3:
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Tak já mám kýble od fasádní barvy i s víkem a sehnal jsem je zadarmo dokoupil jsem si gritt a ušetřený prachy jsem vrazil do chemie.Jsou věci které můžeš nahradit a jsou věci které zase nenahradíš např.kvalitní chemii :dance3:
Uživatelský avatar
nexus_cz
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1080
Registrován: 03 zář 2013, 06:38
Bydliště: Praha

soray píše:Co na tom chceš vidět, normální bílej kýbl s víkem :D Používám to tak už dlouho a slouží perfektně.
Ja nevim, proste mam rad kdyz kupuju neco s cim mam predchozi zkusenost. :) Treba ted jsem u Pana vsech vosku Laconiho videl Sour Power a libil se mi.. Krasne lubrikuje, muj Lather byl vedle nej jak chudej pribuznej, zadny mydlinky..a to jsem dal misto 1:2000 1:1000...
Uživatelský avatar
hanzi
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 146
Registrován: 08 úno 2014, 03:41
Bydliště: Liberec

Kýbl od chemiků má jen 16 litrů, ne? Když tam dáš gritguard, tak už ti moc místa na namáčení rukavice nezbyde. Já jsem o něm za své "chemikovské" éry taky uvažoval, ale nakonec jsem pořídil ten 20 l z DS a nemůžu si stěžovat. Mám v něm gritguard a gama seal. A super. :)
A ještě jedna věc - podpoř radši český DS než nějaké anglické chemiky. ;) (to platí pro všechny místní ebayisty... Kvůli stokoruně by šli na konec světa a místní "ekonomika" trpí)
philiph
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 351
Registrován: 24 kvě 2014, 13:16
Bydliště: Praha - Přerov

kazdej hleda nejlevnejsi reseni. nebo aspon nejaky rozumny reseni. taky kdyz nakupujes na netu treba elektroniku tak si hodis porovnani treba na zbozi.cz a mrknes kde maji nejlevneji a pak si podle komentaru vyberes kde to nakonec koupis. tak je to se vsim. promin ale kdyz maji nekde naprosto stejnej kybl jako na DS ale je o 70% levnejsi tak ho koupim radsi jinde. a na DS koupim to co jinde treba nemaji. naprs ten gama seal. takhle muzes mit gamaseal + kybl jen za cenu kyblu z DS.

tim se nechci nikoho dotknout taky si rad priplatim za sluzby nebo kvalitni zpracovani ale musi to mit sve opodstatneni.
VW Golf mk1 2.8 VR6

Peugeot 306 2.0 HDi
Odpovědět