Názory ostatních na detailing

Všeobecná diskuse na libovolné téma.
Odpovědět
Tommyk
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 331
Registrován: 22 zář 2014, 10:56
Bydliště: Louny, Brno

Nebo jednu krabičku pralinek v Belgii za 40€!!!
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Dneska jsem ukazoval kamarádovi badnu s kartáči, štětečky apod, prej že kolik to stálo...dohromady asi 3tisíce, jeho reakce...hmm :D
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
Uživatelský avatar
paťas
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 27 zář 2015, 18:20
Bydliště: Kladno

též přidám pár slov k tématu :drinks:
Doma to berou v ph, vždycky mě nějakým způsobem podporovali v tom co mě bavilo. Přítelkyni to neva, ta říká- když sis na to našetřil, tak si za to nakup co chceš.. 8-) :driving:
Sousedi si samosebou rádi rýpnou :smoke: :threaten:
Jonas
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 19 bře 2016, 09:12

ahoj, co by jste doporučili lidem co na vás koukaj a nechápou? rodiče plánujou nový auto a potřebuju jim dát něco na mytí. ale, musí to bejt co nejjednodušší.

dosavadní postup mytí - wapaka se netahá, je to zbytečný, vezme se první kýbl co ne naskytne, teplá voda s jarem, smetáček kterým se zametá kde co a pár konví s deštovkou nebo nejlépe s namíchaným hnojivem pro kytky :D párkrát za rok myčka a ted objevili kouzlo samoobslužných myček.

takže bych jim potřeboval vytvořit takovou samoobslužnou myčku doma. bude na to stačit aktivní pěna nebo, co doporučíte?
Uživatelský avatar
brabus
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 742
Registrován: 28 úno 2015, 17:42
Bydliště: kousek od Brna

rukavici, šampon Dodo Juice Born to be Mild,susici rucnik, uterky a Sonax BSD. A 2x novy kybl...
BSD maniac
Uživatelský avatar
Myrilek
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 14
Registrován: 01 dub 2016, 18:53

joshiki píše:Dneska jsem ukazoval kamarádovi badnu s kartáči, štětečky apod, prej že kolik to stálo...dohromady asi 3tisíce, jeho reakce...hmm :D
tak to jsme na tom nějak podobně, několik kamarádů si zaťulo na hlavu, ale mě to nevadí :)))
Marek Pokorný
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 37
Registrován: 04 pro 2016, 19:57

Mr.Bean píše:Co vám říkají ostatní lidi, když věčně čistíte auto? Taky vysílají ty nechápavý pohledy? Musíte věčně poslouchat, že to nemá žádnej smysl, že auto bude za chvíli zase špinavý apod. kecy? :D Včera, když jsem myl Picasso, tak soused říkal: To už to zase meješ? Vždyť za chvíli smeješ úplně lak! :mrgreen:

Tak přesně tohle mě řikaji všichni tady v panelaku že ten lak zachvilku sedřu jak to leštim a voskuju a umejvam pořad dokola :D
Cudl
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 97
Registrován: 01 čer 2014, 07:46
Bydliště: Kladno

Nebo treba ze z toho novy auto neudelam tim ze to budu mejt :-D
Uživatelský avatar
Myrilek
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 14
Registrován: 01 dub 2016, 18:53

Já budu objednávat až po dovolené a chci si koupit i leštičku, akorát, nevím, jak to udělat chechtáčkama :girlimpossible:
Dodělávám autobus 706RTO Lux a příští rok už bych měl konečně vyjet. A pak už bude po finanční stránce lépe. :yahoo:
BOMA
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 29 dub 2017, 06:57

a úplně nejlepší jsou borečci s olítanou Oktávkou na splátky, co píšou že se u mě stavěj a chtěj to "jen vopláchnout a voleštit" Když jim prozradím náročnost postup a cenu základního mytí a "voleštění", jsem za zloděje :D Jak mi nedávno prozradila moje zahraniční sousedka: děláš super práci a neuvěřitelný výsledky. Ale tady u vás jsou většinou jen lakomý blbečci, takže máš smůlu.
Odpovědět