Pokec 2018 - Chceš-li se podělit a nechceš zakládat téma

Všeobecná diskuse na libovolné téma.
Odpovědět
Uživatelský avatar
brabus
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 742
Registrován: 28 úno 2015, 17:42
Bydliště: kousek od Brna

BSD
BSD maniac
Uživatelský avatar
Loomos
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 49
Registrován: 01 led 2016, 17:37

Ahoj, jakou používáte impregnaci na textilní sedačky a koberečky? Díky
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Lomet
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 03 črc 2018, 17:53

Ahoj, nevíte někdo o nějakém ručním mytí, kam by přijímali brigádníky ?
Zkušenosti už nejaké mám a moc rád se něco nového naučím, práce mi nesmrdí, rád bych něco co už trochu připomíná detailing :thumbup: hlavně nic, kde používají gumové stěrky, stejný ručník na kola i karoserii, leští nedekontaminovaná auta a podobně.. :D

-ideálně něco na delší spolupráci, ale může být i jen přes léto (jsem student)
-lokalita: Praha+ severní Čechy a okolí
budu rád za každou odpověd, díky ;)
Uživatelský avatar
markos
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 15
Registrován: 05 lis 2017, 23:38
Bydliště: Žilina

ahojte, dnes som zaleštoval škrabance s Rupes 80mm modrým kotúčom a zrazu sa mi kotúč odrhol od suchého zipsu a odletel. Stalo sa vám to už niekedy? neviem či to bol len nejaký slabý kus alebo čo pretože
1.spálený nebol bol úplne chladný hneď ako sa odthol som ho skúšal či som ho nespálil
2. leštil som na striedačku s LHR 15 takže neleštil som stále iba sním
3. bol nový použitý iba na tomto aute
Přílohy
IMG_0800 (1).jpg
roca
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 111
Registrován: 01 srp 2012, 10:56
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Ahoj, nevíte náhodou někdo, kde bych sehnal IPU? Barvy-laky to nevedou a v lékárně mají jen napuštěné polštářky. Stačilo by mi jen 0,5 ltr.
milanbb
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 37
Registrován: 09 dub 2015, 19:19

Já to kupuju normálně v barvy - laky. Řekni jim že chceš isopropylalkohol, třeba pochopěj co chceš

Odesláno z mého BKL-L09 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Tom79
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 33
Registrován: 01 bře 2017, 14:12
Bydliště: Praha

roca píše: 30 črc 2018, 15:44 Ahoj, nevíte náhodou někdo, kde bych sehnal IPU? Barvy-laky to nevedou a v lékárně mají jen napuštěné polštářky. Stačilo by mi jen 0,5 ltr.
Ahoj, kupoval jsem od Bart.a :dance4: napiš mu jestli ji ještě má
http://detailingclub.cz/viewtopic.php?f ... 6&start=60
Uživatelský avatar
Hybli
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 31 kvě 2018, 12:34

Lomet píše: 03 črc 2018, 22:55 Ahoj, nevíte někdo o nějakém ručním mytí, kam by přijímali brigádníky ?
Zkušenosti už nejaké mám a moc rád se něco nového naučím, práce mi nesmrdí, rád bych něco co už trochu připomíná detailing :thumbup: hlavně nic, kde používají gumové stěrky, stejný ručník na kola i karoserii, leští nedekontaminovaná auta a podobně.. :D

-ideálně něco na delší spolupráci, ale může být i jen přes léto (jsem student)
-lokalita: Praha+ severní Čechy a okolí
budu rád za každou odpověd, díky ;)
Ahoj Mytí-Lukáš v Teplicích hledá do týmu nové lidi.
S3T
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 123
Registrován: 06 bře 2016, 23:59

Tak jsem dnes - před chvilkou :D konečně vyzkoušel chlupáče = Autofinesse aqua deluxe sušící ručník, který sem nakonec koupil místo gyeonu, zkrátka se mi strašně líbil a z gyeonu bych zatím neměl takovou radost :D před prvním použitím jsem ho vypral v nastrouhaném jelenovi, byl dost kumšt ho z toho pak vyždímat, celkem sem se u toho dost zapotil :ireful: a i tak asi malinko zůstalo, protože pak nebyl úplně tak heboučký jako předtím.. auto sice utře úplně s přehledem, ale chce to víckrát přejet jedno místo, neboť zůstává mokrý film, ale auto se dá vysušit úplně v pohodě ( 3dv. golf 5) a ručník je jen trochu vlhkej, ani ždímat nejde.. jen se mi o auto trochu obarvil, na jednom malém kousku je teď červenej :ireful: :mrgreen:
ps: gyeon určitě taky časem koupím, pro srovnání.. pokud položím chlupáče do kýble s aspoň 10L vody a vytáhnu ho, voda z kýble zmizí :D
Odpovědět