Hromadné objednávky detailing potřeb pro Brňáky

Všeobecná diskuse na libovolné téma.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Rety
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1194
Registrován: 14 zář 2011, 10:46
Bydliště: Kunovice (Uherské Hradiště)
Obdržená poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Jak je na tom s porovnáním s Gloria FM 10? Když jsem spočítal součástky, jsme na 700kč + poštovné taky udělá svoje a jsme na ceně Glorie
raym0n
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 258
Registrován: 11 zář 2013, 10:20

Dle mistnich clenu je na tom lepe (i videa na YT vypadaji, ze zpenuje roztoky o nizsi koncentraci) a prodlouzeni samozrejme kupovat nemusis a jsi na cene o 100czk nize, navic zvladne vyssi natlakovani a jsou to 2l.
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Jako to hlavni plus bych videl asi ten objem, ja jsem o tom predelani Marolexu taky uvazoval (dokonce jsem dva koupil) ale nakonec jsem koupil Glorii. Na tom videu s tou Audinou ta pena neni nic moc, i kdyz je fakt ze ten roztok je celkem dost slaby. Na druhou stranu jestli budu penit 1:15 nebo 1:25 uz neni takovy rozdil, napriklad oproti Foam Lance kde to vychazi asi na 1:2,3.
Uživatelský avatar
pastovic
Rádce DCČR
Příspěvky: 346
Registrován: 01 dub 2015, 17:49
Bydliště: Šternberk (Olomouc)

Já sem si ho taky kdysi poskládal, ale bez vložky z Glorie, jen s vlastníma vložkama (vložky do ventilátoru do rozvaděčů, vložky do bot atd.) no a nebyl sem s tím kdo ví jak spokojen, takže jsem koupil na konec Glorii a spokojenost. A Marolex mám jen tak na prewash a na kola a když se mi nechce mačkat kwazar během velkého mytí. Takže za mě Glorie. Ale Eddiee29 je spokojen s Marolexem. Takže si musíš vybrat ;).
Uživatelský avatar
mario-fm
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 720
Registrován: 18 úno 2013, 14:53
Bydliště: Frýdek-Místek

A co gen epoca tec one je to hotovy zpenovac 1,5l nebo 2l a stoji okolo 400.


Sent from my iPhone using Tapatalk
raym0n
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 258
Registrován: 11 zář 2013, 10:20

Clen Eddiee29 mel moznost porovnat Epoca Tec One a prave Malorex, o kterem rekl, ze peni dele pri stejnem napumpovani.


@patovic - ja prave myslim, ze ty vlozky z glorie jsou to nejpodstatnejsi :D
raym0n
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 258
Registrován: 11 zář 2013, 10:20

Ted mi dokonce napsali z malorex.cz ze oni a postrikovac.cz jsou jeden web, tzn jedno postovny a navic nad 2000czk posta gratis, takze kdo do toho jeste jde? Ja si urcite jeden vezmu, kamos taky, takze jeste dva z fora a mame postu gratis ;)
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Ja bych si vzal 1ks tech tri barevnych vlozek kdyztak, ja to totiz v Glorii vzdycky nejakyma experimentama znehodnotim. :D
raym0n
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 258
Registrován: 11 zář 2013, 10:20

OK, pisu si:

wildT -
1ks SADA TRYSEK MAROLEX - ZO9J-5 http://www.marolex.cz/cz/katalog/dilna- ... ex-zo9j-5/

raym0n
2ks SADA TRYSEK MAROLEX - ZO9J-5
2ks Postřikovač Master 2000 PLUS - VITON
2ks Set pěnovacích vložek
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

mel jsem na mysli ty do glorie :) Set pěnovacích vložek pro FoamyClean
Odpovědět