Všeobecná diskuse na libovolné téma.
Michail píše:
wildT píše:(Coz jsem zjistil kdyz jsem nekomu rekl ze chci 6 kousku a najednou jsem solil 6 kil :D )
No tak promiň, ale jsem myslel, že všichni máte oči a podíváte se na aktuální stav věci :D

Jinak s Blue Gelem opatrně, chce to použití propláchnout rozprašovač vodou...
Vsak pohoda, ja jsem jenom byl tri mesice mimo internet v podstate, a myslel jsem ze se nic nezmenilo :D Nakonec je to dobre ze jsem to nevedel, kdybych tu cenu znal predem tak to nekoupim a byla by to skoda, protoze jsem vyuzil vsechny :D

Jinak me s Blue Gel 1:1 drzi v pohode i bez proplachovani (zatim ho tam mam tak od 7. listopadu, kdy jsem menil kola na zimni). Tardis uz jsem psal ze rozezral vitonove tesneni a zrejme mozna nejak naleptava i vnitrek postrikovace, ale porad to strika, jenom takovym curkem a ne "mist". Ale to uz jsem ukazoval v listopadu na srazu a od te doby se to nezmenilo. Potom mozna Bilt Hamber Korrosol to jakoby trosku ucpava, ale tam to staci proplachnout a pak to zas par tydnu funguje normalne.

Kdyz je cas, tak je urcite dobre to po agresivnejsich pripravcich proplachnout cistou vodou.
Napsal jsem mail do Kovoplastu jestli mi osadí rozprašovač vitonovým těsněním. A odpověď? :shok:
Dobrý den pane,

vitonové těsnění nabízíme od objednávkového množství 5 000 ks,

děkujeme za pochopení, v případě zájmu nás prosím kontaktujte,

přeji hezký den

Andrea Holubíková
Marketing

telefon: +420 572 520 546

fax: +420 572 581 664

KOVOPLAST výrobní­ družstvo
Závodní­ 1057
687 25 Hluk
Česká republika
email: holubikova@kovoplastvd.cz
web: www.kovoplastvd.cz

Popis: Popis: Popis: Popis: Popis:
G:\interni\logo.png

Já chci jen 3 flašky. :shok:
Tam je to celé špatně...před časem jsem je kontaktoval kvůli odběru lahví, abychom mohli zákazníkům nabídnout rozprašovače za lepší cenu a jejich nabídka byla sleva tuším cca 1,6 Kč (!) při prodejní ceně 50-60,- Kč.
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23

Když já nevím...

Stejně tak jako kadeřnická MX-5 :-P Furt j[…]