Rozprašovače Kovoplast - Kwazar velký nákup - Stránky 20 - Detailing Club ČR

Všeobecná diskuse na libovolné téma.
Podle mě je to ten samý rozprašovač co kovoplast nabízí pod názvem "Boss".
Ten Boss mám doma a podle mě je to to samé co "kwazary". Jen to má jinou láhev. Agresivnější přípravky (VP blue gel, silné APC) bych do toho nedával. Mám to na detailery, impregnace interiéru apod.
Neozin píše:Podle mě je to ten samý rozprašovač co kovoplast nabízí pod názvem "Boss".
Ten Boss mám doma a podle mě je to to samé co "kwazary". Jen to má jinou láhev. Agresivnější přípravky (VP blue gel, silné APC) bych do toho nedával. Mám to na detailery, impregnace interiéru apod.
Jak jste na tom s těma lahvema z kovoplastu?? Má v tom někdo agresivnější přípravky??
Mam v tom uplne vsechno a vsechno drzi.

Jedinej problem je ze Tardis mi rozezral to vitonovy tesneni, ale treba ValetPro Tar and Glue remover to prezilo (tesneni). Rozstrikovace jako takove zatim prezily vse.

Nicmene s cenou 103 Kc za 0,5L uz je fakt nechci, kdyz origo kwazar stoji 79 Kc pullitru a asi 89 Kc za litrovy.
wildT píše:Mam v tom uplne vsechno a vsechno drzi.

Jedinej problem je ze Tardis mi rozezral to vitonovy tesneni, ale treba ValetPro Tar and Glue remover to prezilo (tesneni). Rozstrikovace jako takove zatim prezily vse.

Nicmene s cenou 103 Kc za 0,5L uz je fakt nechci, kdyz origo kwazar stoji 79 Kc pullitru a asi 89 Kc za litrovy.

Kde se da za tyhle ceny sehnat?
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
Work from samot0506

odkaz už běhá ;)

Mercedes Benz C Class

tak ono staci jet jednou do mycky a mit tmavsi lak[…]