Všeobecná diskuse na libovolné téma.
Tak máme zde další odpověď.

Dobré ráno,

bohužel chemiky s vitonovým těsněním nenabízíme min. 2 roky,

pokud budete chtít, můžeme Vám poslat rozprašovače, ale bez vitonového těsnění.

Děkujeme za pochopení a přeji hezký den

Takže asi tak.
Asi bych to nehrotil koupil bych rozprašovače bez vitona do zásoby a když ti umře těsnění po pár měsících tak nasadíš holt nový.nebo si připlať a kup na DS s vitonem jiná možnost není.Já jsem kupoval z kovo to už nějaký rok bude když to stálo ještě pár kaček to bylo ještě než nastal boom , protože pak to docela zdražily myslím že jsem třeba 500ml kupoval za asi 46,- a 1000ml asi 67,- no prostě nakoupil jsem si do zásoby , protože ta cena byla zajímavá.Objednal jsem si s vitonem to ještě nebyl problém ale pozoroval jsem že některý rozprašovač vydržel třeba rok a jiný šel po měsíci do kytek tak si myslím že mi poslaly co jim zrovna přišlo pod ruku.mám tam ještě poslední dva kousky a pak budu řešit náhradu.
Řešit to nebudu to nemá smysl. Právě jsem uvažoval jestli i to koupené zde na shopu DS má viton těsnění ( tím nechci nijak urazit prodejce) ono vlastně není možnost to nějak zjistit jestli tam je viton nebo ne. Zajímalo by mě jestli i firma Kwazar bere po 5000 kusech. Když tak koupím obyč a po aplikaci to vyleju do mějaké nádobky a postřikovač propláchnu vodou. Budu ředit malé množství a přelívat no. :D
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
Nissan 350Z Nogaro red

já koukám taky hlavně do německa... […]