Všeobecná diskuse na libovolné téma.
Někdo kdo by šel napůl do Fussa? Vzhledem k velikosti balení/spotřebě/výdrži by mě pravděpodobně celá pixla přežila a sloužila ještě vnoučatům.

Jestli tmavou nebo světlou verzi je mi jedno.
wildT píše:
Kmoda píše:Někdo je schopný dát 1/4 pixly na auto :D
Výrobce píše 2g na auto,což nechápu,to jsem dal víc na 4 kola...
Davas toho proste moc. :smile:
Tím jsem nemyslel sebe,1/4 pixly na auto fakt nedám,ale 2g určitě taky ne,to mi přijde jako blbost. Za nedlouho budu voskovat,tak zvážím pixlu před a po...
Tak pokud sis to nezvazil a jenom usuzujes, ze jsi toho dal na kola vic, tak se treba taky pletes. :) Ja si vazim vsechno uz pomerne dlouho (mam na to vahu s rozlisenim 0,1 g), a se spotrebou se dostavam i pod dva gramy (nejen u Fussa, je to dost podobne u vsech tuhych vosku). Zrovna Fusso jsem teda daval jenom na dve auta, ale:

Volvo 70:
1,8 g prvni vrstva
1,4 g druha vrstva

Hyundai ix20:
1,4 g v jedne vrstve

Ale to ja tak vzdycky, z 15 ml vzorku Raceglaze jsem udelal komplet svoje auto ve dvou vrstvach a nekterym to v pulce doslo. Vzhledem k tomu ze obcas delam nejake konzultace a vzdycky rikam: "Toho vosku staci fakt malicko" "Takhle?" "Ne, jeste mnohem min."... pak se na 10 minut otocim, a stejne na aute skonci ta ctvrtina pixly, ktera by normalne vydala na 10 aut. :mrgreen:

Co se tyka dozivotni zasoby, tak kolohnata z 11/2013 uz mam tak poslednich 20-30 %. Je ale pravda, ze pred BSD jsem to daval na vsechno. :D
  • 1
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
Work from samot0506

OK už to jede nesmí se použít ten n&[…]