Všeobecná diskuse na libovolné téma.
Chce jít někdo na půl do Seal Feedu od Swissvaxu? ;) Takže 125 ml za 666 Kč... Tohle množství vydrží hodně dlouho a na fórech (např. DW) se tenhle produkt uvádí jako král mezi prostředky na gumu (těsnění ve dveřích, v motoru atd.) :)
Ten Swiss by se mě lákal, ale ta cena :nea:

Případně bych měl zájem, kdyby se sešlo víc lidí na -Tar & Glue Remover (nebo něco na asfalt), Dragons Breath a Traditional Tyre Dressing.
Do Prahy občas jedu nebo bych zařídil někoho kdo by to vyzvedl :)
hanzi píše:Chce jít někdo na půl do Seal Feedu od Swissvaxu? ;) Takže 125 ml za 666 Kč... Tohle množství vydrží hodně dlouho a na fórech (např. DW) se tenhle produkt uvádí jako král mezi prostředky na gumu (těsnění ve dveřích, v motoru atd.) :)
to není špatna myslenka :smile: ten produkt se mi dost zamlouva,ale 15kil uz mi prijde docela dost :crazy:
michal328: no a právě proto do toho chci jít s někým, to pak vyjde na krásných 666 Kč :smoke:

Nechcete někdo z Prahy (příp. na trase Praha-Liberec) vzít napůl litrovku Duellera?
Honz@ píše:uvažuji nad tradicí
tak pokud by se třeba ještě někdo přidal na tu tradici, že by se vzala ta 5L, klidně bych to pak někomu i poslal, když mu nebude vadit poštovné... mě by stačil tak litr max dva litry...
Nebo by mě ještě lákalo vyzkoušet CarPro PERL, litrové balení za 600,-Kč takže kdyby to bylo do dvou lidí tak pul litru za 300,-Kč ...?
Ještě bych chtěl zkusit Dragons Breath, kdyby měl někdo pul litr nebo litr navíc...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 57
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]