Všeobecná diskuse na libovolné téma.
Od Eddiee29
Tak tak ted mi prisel balik za 53$ a vsechno v pohode. Zbytecne malujes certa na zed a i kdyby se to postupem casu nejak zaclo delat, tak neni nic jednoduššího nez rict ze je to reklamace( sam jsem uz dvakrat dokladal na postu)
Od nemo
Ja si tiez myslim (pevne verim a dufam), ze malych zasielok sa to vyznamne resp. nijak nedotkne, idu skor po tych vecsich. Ved by ich ludia zabili keby kvoli par korunam ci euram museli vypisovat resp. dokladovat horu lajstier...

Odoslané z Lenovo X2-CU pomocou Tapatalku
Od pattapuf
Jen ti říkám, že Bureš je zmr... a že do toho budou šlapat. Úředníků je čím dál víc a tak je třeba vybrat víc peněz. Proto je třeba hlídat, aby sis něco neobjednal za 2 dolary a pan celník ti k tomu nenapařil poštu za 400,-kč. Pohádka o reklamaci může být potom zajímavá. :smile:
Od wildT
Ja jsem presvedceny o tom, ze se nic zasadne nezmeni. Jo, obcas kvuli tomu nekoho vyhmatnou, ale v tom objemu baliku to budou jednotky procent. Stejne tak jako ma Celni sprava pravo otevrit balicek pokud se ji zda, ze celni deklarace je uvedena nepravdive a nacenit ho podle svych tabulek. Item-photo accessory, value $10 a na rentgenu je videt masivni fotoblesk s TTL v hodnote $120... fakt by nebylo tezke takove zasilka vyhmatavat vsechny.

Vzhledem k tomu ze u zasilek z Ciny je v podstate jistota, ze je value podcenena, tak by mohli rejzovat jenom na tomhle, ale rejzujou? Ne. Nebo alespon me se to nikdy nestalo, a to zasilek z Ciny jsem za poslednich 8 let mel ke trem stovkem (ted jsem to pocital :) ) - i kdyz samozrejme cas od casu to nekomu vyhmanou a tak holt hodnotu a clo doplati.

Paradoxne se mi i nekolikrat stalo, ze u poctive deklarovanych baliku z USA (hodnoty ve stovkach dolaru - jednou to byla moje zasilka z BH Photo, jednou neco ze Shipita a parkrat se mi to stalo u baliku pro kamose) na to dali razitko BEZ CLA a ja nic neplatil, prestoze jsem mel a mel jsem na to uz i nachystane doma penize. Pritom na krabici byla ve folii zvenku netknuta faktura i celni deklarace vyplnena presne do posledniho centu. :)

edit: teda u tech cca 300 zasilek se stalo asi 3x, ze chtelo poslat vypis jak a kolik jsem za to zaplatil - nevim jestli to byla nahoda, ale bylo to vzdycky u zasilek z nejakych cinskych obchodu jako Rcmart a Hobbynecoshop, nikdy u balicku z DX/ebay/ali.
Od Michail
Taky bych to neviděl tragicky, ale jako námět k zamyšlení je to dobrý. Nicméně, přišly mi už dva balíky během května a nic ;)
Od Rety
Po delší době jsem se podíval na carcarecheap.com a mají tam pár nových věcí. Třeba kartáče na kola co se až moc podobají EZ kartáčům. Velký za 10 usd. Chlupaté "kartáče" na kola co mají Chemici a myslím že jim říkají Gerbil za docela zajímavé ceny. Jen tam mají poštovné které bylo naposled asi 6usd
Od Rety
měl jsem jen jednu objednávku a bez problému. jen tam není klasické pšotovné zdarma, ale pro mě vyšlo ais na usd
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 19
VD › Focus ST II

Teda... super práce o tom žádn&aacut[…]

Je Vám sotva 18let a už jste postavili dům,[…]

Oldsmobile Delta 88 - jedna noc jedno auto

Chlapi diky, majitel se trochu zhrozil když sly&sc[…]