Hadice a rozprasovac

Všeobecná diskuse na libovolné téma.
Uživatelský avatar
Mr.Brain
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 372
Registrován: 06 kvě 2014, 00:11
Bydliště: ČB

V pátek jsem tam taky byl, kupoval jsem nějaký těsnění a koukal jsem na tu cenu jak puk :) Já za ně před 2 rokama dával kolem 100 Kč (litr).
Uživatelský avatar
Rety
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1194
Registrován: 14 zář 2011, 10:46
Bydliště: Kunovice (Uherské Hradiště)
Obdržená poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nedá se někde v ČR sehnat za normální prachy tohle? http://www.grainger.com/product/CARRAND ... s_pp=false
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Mr.Brain píše:V pátek jsem tam taky byl, kupoval jsem nějaký těsnění a koukal jsem na tu cenu jak puk :) Já za ně před 2 rokama dával kolem 100 Kč (litr).
Nevim jak kde, ale u nas maji Mercury 0,5L za 79 a litr za 89 Kc normalne v zahradnictvi.
Uživatelský avatar
Daver
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 93
Registrován: 05 dub 2014, 21:52

Jelikož nemám wapku, tak používám pistoli ( něco takového http://www.bmshop.eu/galerie/1_23345/pi ... roduct.jpg ) nasazovací na hadici. Plynulé nastavení od rozpraše po tlak. Stála mě asi stovku v kauflandu :D.
Detailer - začátečník :-)
Ford Focus fan
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Mám podobnou ale když dělám auto tak jezdím nejdřív na wapku, na podběhy a hrubou špínu je ta pistole moc slabá :(
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
Uživatelský avatar
malfis
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 172
Registrován: 27 lis 2011, 16:06

Doporučuji vapku zakoupit, nechápu jak jsem ji doteď nemohl nemít...
Focus RS Mk1
Uživatelský avatar
Daver
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 93
Registrován: 05 dub 2014, 21:52

Je pravda, že na hrubou špínu to nestačí no :(. Ale nemám prostředky a už vůbec ne prostor na wapkování :(.
Detailer - začátečník :-)
Ford Focus fan
Uživatelský avatar
malfis
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 172
Registrován: 27 lis 2011, 16:06

Když mas prostor na hadici tak i na vapku ne :)
Focus RS Mk1
Uživatelský avatar
Daver
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 93
Registrován: 05 dub 2014, 21:52

Auto myji pořádně pouze 3-4x za rok a to když jedu za našima, kde je na to místo a čas. Jinak parkuji na ulici. Kvůli tomu se mi wapka kupovat nechce, nehledě na to, že je spousta jiných důležitějších způsobů jak utratit peníze :(.
Detailer - začátečník :-)
Ford Focus fan
Uživatelský avatar
no_hits
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 11
Registrován: 23 dub 2019, 23:30

Trochu to oživím. V poslední době hlavně pri nižších teplotách mě začíná štvát hadice. Mame klasickou zelenou s vnitřním opletem a pri nižších teplotách je tvrdá jak kabel s 6kou dratem uvnitř takže při manipulaci se občas zapře a opře se o auto místo aby furt ležela na zemi.
Ta Gardena / Hozelock jsou měkký? Má někdo zkušenost s těma "silikonovýma" co jsou po vypuštění vody placatý, případně ty "textilní" co se po vypuštění zkrabatí?
Odpovědět