Všeobecná diskuse na libovolné téma.
Od 0066
Tak mala jarni ocista probehla, neni to nejhorsi, ale kola volaji o pomoc... Potrebuju preletet limce. Kdo ma nejaky zazrak co by na to sel pouzit? Staci mi trosicka, to nejsou ani limce, ale jenom limecky -)) Ani ne 15mm. Koupil jsem nejakou pastu, uz ani nevim jakou, no je uplne na houby, protoze tim limce nejdou...
Přílohy
IMGs_20160326.jpg
Od Neozin
Udělám dobročinnou věc a daruji zbytek Poorboy's Wheel Sealent. Je tam toho trošku, ale 4 kola v 1 vrstvě se s tím určitě dá udělat.
Prosím, nikam nebudu posílat, takže buď si přijedete nebo vám to můžu předat na některém srazu. :smile:
Od Neozin
Ok je to tvoje! No nevim jestli udelas s tim zbytkem ty tvoje 20". :D Ale kdyby jsi delal jen venkovni strany, tak si myslim ze to vystaci.
Od Lukašu
Ahoj,chci se zeptat ,jestli máte nějakou zkušenost tady v Ov a nebo okolí s někým kdo čistí interiéry....je v plánu koupě ojetého vozu,a chtěl bych to nehat kvalitně vyčístit...

díky za tipy i s cca cenovou relací,kolik vás to stálo.. ...uvítám nejlépe osobní zkušenosti....

díky L.
Od Neozin
POZOR!!! Rychlá akce pro Ostraváky.

Dneska jedu do Prahy a mám chvilku čas, tak se stavím do DS na pokec. Kdyby někdo něco chtěl vzít, pište.
Od Neozin
Ostravaci, bude někdo brát něco z Escape6? Je tam akce 1+1 na Meguiars. Dá se libovolně kombinovat produkty, levnější z dvojice dostáváte automaticky zadarmo.
Pojďte do toho semnou někdo prosím. :D K tomu je tam myslím doprava zdarma při nákupu nad 1000,-Kč.
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 26
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]