Všeobecná diskuse na libovolné téma.
Od Neozin
Zdravím všechny Ostraváky a lidi z okolí. Sezona už pomalu začíná, sníh už není (doufám že ani nebude) a já bych třeba rád po dlouhé době se potkal s fajn bandou postiženou "chorobou" zvanou detailing, na nějaký ten pokec. :smile:

Pište návrhy, komentáře, příspěvky a něco spolu zase vymyslíme. ;)

Můžeme trošku pozměnit průběh srazu a třeba se někam i projet po okreskách.
Od Neozin
Jakože můj spolujezdec? :D OK, snad přítelkyně nebude chtít taky, ale myslím že ne. Byla na srazu jednou, a moc ji to tam očividně nebavilo.
Od Radim84
Já vás taky rád uvidím. Hlasuju i pro změnu formátu srazu, ale žádný konkrétní nápad nemám. Jízda po okreskách s cílem v nějaké restauraci třeba na placek by klidně mohlo být

Nebo bychom mohli dovést nějaké přípravky a udělat různé testy. Např. vydrž vosků nebo podobné věci. Ale nevím co by mohlo být zajímavé a co na fóru ještě testováno nebylo.

Akorát já vůbec nevím jaký termín, pomalu buud začínát se stavbou baráku....
Od Neozin
Navrhoval bych si udělat výlet do mini pivovaru U Koníčka. http://www.pivovarkonicek.cz/
Vaří tam dobře, skvělé posezení, terasa i dost místa na zaparkování. Ceny přiměřené. Pivo asi nikdo pít nebude, tak si můžeme dát limonádu. :drinks:

Test přípravků?... Třeba různé impregnace na plasty (výdrž na otěr vlhkou utěrkou, vzhled apod.). Mám doma Gyeon Preserve, Poorboys Natural look, Carpro PERL, Optimum Protectant a už si tak nevybavuju co bych tam ještě měl.

Nebo třeba test interiových detailerů, mám tu Chemical Guys Innerclean a Auto Finesse Spritz. Myslím že někdo z vás má ten interiérový detailer od Meguiars. Tak můžeme udělat test i na tohle.

Hlavně pohoda, pokec, zábava. :smile:
Od Neozin
Tak to tu nechám vyvěšené nějakou dobu, ať si toho všimne co nejvíc lidí a nějak v dubnu bych nahodit termín srazu :-)
Od Neozin
Všichni asi netrpělivě čekáte na mě... hehe :D
Sraz bych viděl na 29. nebo 30. dubna 2017. Bohužel, dřív nemohu, protože každý víkend před tímto datem mám něco. :(
Co myslíte ostatní? Prosím aby se vyjádřilo co nejvíce lidí.
  • 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
MB SL500 "žehlička"

Co dodat. Perfektní. Úžasné a[…]

Díky, žádný zázrak jse[…]