Všeobecná diskuse na libovolné téma.
Od pepe0079
Dobry den,
1) je mozne lestit lesklou folii, kterou mam aplikovanou na strese. Je posbrana jiz od novoty (pri aplikaci, jak pouzivaji sterky aby dostaly pryc vsechny bublinky). Je cca 2 mesice stara.
2) je mozne lestit i transparentni folii? Oboji 3M.
Ve firme, kde mi to aplikovali, rekli, ze muzu pouzit lesticku a nejjemnejsi pastou od 3M.
Nemam pastu, ani lesticku - ale muzu oboji koupit. (jenom si nechci znicit uplne novy vuz).
Dekuji za vsechny rady, pripadne sverim do rukou profesionala.
Od [SCHOOT]
Tak jsem vygooglil ze kvalitni folie lze lestit i brousit beznym zpusobem. Za me bych zacal nejakou hodne jemnou pastou na nenapadnym miste a v pripade potreby pozil hrubsi pastu. Asi se s pozkrabanou folii budes potykat porad jelikoz je mekci nez lak a tak ji poskrabes raz dva.
Od pepe0079
Diky. Spis bych rad nekoho kdo s tim ma realne zkusenosti. Auto samozrejme myji rucne a zatim nove skrabance nejsou (pouze ty od novoty), tim padem pocitam, ze pokud vylestim a dam vrstvu vosku (nejlepe 2), tak pak by to melo vydrzet (par mesicu).
pepa
Od [SCHOOT]
pepe0079 píše:Na to potrebuji asi i lesticku? Excentrickou? Nemam zkusenosti. Diky.
Zadej si poptávku a někdo ze zkušenějších kluků co bude mít k tobě blízko ti to možná udělá.
Chce to mýt v ruce a jako začátečník by sis to akorát propálil.
Od Jason
Mohl by někdo poradit, jaké jsou rozdíly v detailingu auta ve folii oproti laku? Je něco co na folii nedělat, nějaké produkty co nepoužívat? Myslím například čištění/dekontaminaci. Děkuji.
Nissan 350Z Nogaro red

já koukám taky hlavně do německa... […]