Všeobecná diskuse na libovolné téma.
Nesmíte se divit hoši :D Autozipo a Swissvax tentokrát nebyli na Chateau Loučeň Concours d'Elegance, ale auta si do parády vzali hoši z automyčky Express, kde detailing a nějaké šetrné zacházení při mytí neznají. Jinak to Bugatti není originál, ale replika, myslím, že k originálu by si nikdo takové zacházení k laku nedovolil.
aha, uf, já už se tu fakt chytal za hlavu, že někdo takhle zprasil originál :D :D očividně to jsou profíci a přitom to stálo jenom dvojku.

Teď mě napadlo, možná by to stálo za nějakou uměleckou licenci... Zkasíruješ, vyrobíš hologramy a ještě zákazníkovi řekneš, že má na autě skryté umělecké dílo, co nikdo jiný nemá stejné a které vyleze jenom na sluníčku :rofl:
To umelecke dilo mam na aute taky. Na blatniku od lakyrnika. Kdyz jsem to prebiral,tak mi rekl,ze je to rozlesteny,ale musim si to dodelat. Ale tak lakovany za 1200kc a pekne nalakovany. Ty hologramy jsou pruser no. Mnohokrat vyjdou na povrch po nejaky dobe. Nicmene ikdyz by to byl original,tak to neni nic,co nejde napravit. Lepsi jak spalenej lak.
  • 1
  • 137
  • 138
  • 139
  • 140
  • 141

Když já nevím...

Stejně tak jako kadeřnická MX-5 :-P Furt j[…]