RestoreFX

Všeobecná diskuse na libovolné téma.
Napster
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 371
Registrován: 21 zář 2011, 18:03
Bydliště: Mladá Boleslav

Kouzla a čáry!! Nekdo nejakou zkusenost? Je to restorfx tvrdost az 7H, pri sundavani dolu z laku to jde blbe dolu nekolikrat hrubou pastou. Vydeo zajimavy tim,ze to neni klasika pred a po,ale v nakupu to nevychazi špatně cca 2000kc auto. Certifikace se dela nejblize na Slovensku. Ale stejne jsem skeptik :D https://youtu.be/y_rwJyUH7dY http://www.restor-fx.sk
Cudl
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 97
Registrován: 01 čer 2014, 07:46
Bydliště: Kladno

Z toho videa mi to připadá jak když to dělaj některý borci WDčkem :D
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Vypadá to jako povlak, kterej se nanese v takový vrstvě, že dokáže zalít poškození laku a vytvořit jednolitou vrstvu. Zajímavý, chtěl bych to vidět na vlastní oči a chtěl bych to vidět jak to bude vypadat třeba po roce... Co my víme, třeba to umí i takovej DLUX jen nás to nikoho nenapadlo :D
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Infografika vypada hezky. :D

Obrázek

S rozumnou cenou na specificke aplikace to muze byt zajimave. Jinak mam dojem ze Kamikaze ma neco podobneho, jmenuje se to Artificial Clearcoat nebo tak nejak a myslim ze to dela to stejne. Ale stoji to raketu.
Napster
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 371
Registrován: 21 zář 2011, 18:03
Bydliště: Mladá Boleslav

Poslal mi to kamarad. Galon stoji 2000ojro. Jejich skoleni se startovacim balíčkem(na komplet auto pripravky a na cca 25ks aut) stoji 1800ojro. Coz nevyjde nejhur ekonomicky,kdyz se to rozpocita na 1.auto,ale lidi jsou dementni a nechtej skoro platit ani zakladni sluzby. Nicmene je to zajimavy a chtelo by to vzorek :D
Uživatelský avatar
Rocco
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 741
Registrován: 18 úno 2015, 19:28
Bydliště: okr.Kutná Hora

A detaileři nebudou mít co žrát. :D :D :D
Kdo si hraje,nezlobí ... tak pořád myji a leštím auto,abych nezlobil. 8-)
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

To si nemyslim
Napster
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 371
Registrován: 21 zář 2011, 18:03
Bydliště: Mladá Boleslav

Jak pise wild.... moc tomu neverim,ALE pokud je lak dekontaminovan,tak tohle mize vyplnit skrabance. Videl jsem takto opravovat predni svetla,ktera byla vypraskana a fungovalonto skvele. Nicmene udelat vetsi korekci laku a tohle na to nanest by nemuselo byt vubec spatny. Cenove to vyjde jako Mohs. Ale maj abych daval 1800€ za skoleni a startovaci balicek na cca 25aut se mi nechce,kdyz jsem ted vyhodil 300tkc za auto a 120tkc za vodniho skutra. Ale jak pisu i za tu cenu 2000€ to neni ve finale špatný. Mohl by to nekdo koupit a potom to prodavat rozlejvany. Skoleni je na Slovači,tak by mohl Gloss Works detailing :D
RestorFX ČR
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 12 led 2017, 18:24

Napster píše:Kouzla a čáry!! Nekdo nejakou zkusenost? Je to restorfx tvrdost az 7H, pri sundavani dolu z laku to jde blbe dolu nekolikrat hrubou pastou. Vydeo zajimavy tim,ze to neni klasika pred a po,ale v nakupu to nevychazi špatně cca 2000kc auto. Certifikace se dela nejblize na Slovensku. Ale stejne jsem skeptik :D https://youtu.be/y_rwJyUH7dY http://www.restor-fx.sk
Dobrý den. Jsem Alex a jsem distributor technologií RestorFx v České Republice.
Pokud máte opravdový zájem o tuto technologii a chcete ji využít ve svém podnikání poradíme vám. Pište nám vaší otázky mailem info@restor-fx.sk nebo zeptejte se telefonicky +421940707679
Můžete klidně dojet k nám na prezentaci výrobků RestorFx a nebo my můžeme dojet k vám.
S pozdravem
RestorFX
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

RestorFX ČR: Dobrý den. Váš příspěvek tu nebude dlouho... :D Viz. pravidla detailingclubu.
Odpovědět