Všeobecná diskuse na libovolné téma.
#4317
Vím, že tu někde proběhla krátká diskuze o ochraně nového laku keramikou. Protože jí nemůžu najít a nechci zakládat nové vlákno, tak dotaz vkládám sem. Má někdo ošetřený lak touto technologií? Předpokládám, že čím dříve bude aplikována tím lépe. A dá se zvládnout "amatérsky" nebo je lepší předhodit auto odborníkům?
#59866
Jestli keramiku nebo vosk..to je na delší diskuzi a nějaké rady a doporučení musí být objektvní a nezaujaté jinak jsou k ničemu. Ono jak vosk tak keramika má své výhody i nevýhody nebo prostě jen vlastnosti...ale obecně: keramika je podstatně odolnější a má další výhody než vosk/sealanty, ale je taky podstatně dražší a z toho vyplívá pár nevýhod
#59868
Určitě nemůžu souhlasit s názorem, že je obecně keramika na hovno,je drahá a účinnost těžko prokázat. Pojmy/průjmy :D
Jak jsem psal:
Jestli keramiku nebo vosk..to je na delší diskuzi a nějaké rady a doporučení musí být objektvní a nezaujaté jinak jsou k ničemu. Ono jak vosk tak keramika má své výhody i nevýhody nebo prostě jen vlastnosti...ale obecně: keramika je podstatně odolnější a má další výhody než vosk/sealanty, ale je taky podstatně dražší a z toho vyplívá pár nevýhod.

Odkaz neřeší keramiky jako takové, spíš možné nekalosti na zákazníky.
MB SL500 "žehlička"

Co dodat. Perfektní. Úžasné a[…]

Díky, žádný zázrak jse[…]