Chemicalguys detailing?

Všeobecná diskuse na libovolné téma.
Odpovědět
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

jenomže i nedetailingová práce kvalitně odvedená v tomhle rozsahu s bídou pokryje náklady
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
Kmoda
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 596
Registrován: 23 bře 2012, 18:54
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

No to chápu,právě že je třeba odvedená tak,aby se něco vydělalo. Jinak to není možné,že to ten člověk za ty peníze dělá. Zajímalo by mě třeba kolik si vy říkáte za různou práci...
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Za 3.5 bych udělal interiér, ale na kvalitní voskování by to už nevystačilo, ale to je už ot :smile:
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
Napster
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 371
Registrován: 21 zář 2011, 18:03
Bydliště: Mladá Boleslav

U nas delal kluk 2stupen lesteni(kvalitni lesticka i pekna kosmetika) s tuhym voskem. Za 2500-3500kc nejsmutnejsi na tom bylo,ze prace byla odvedena fakt pěkně,kazdy den mel 1 auto na lesteni popripade na interier. Tomu neslo konkurovat.... pouzival pripravky DJ,menzerna,meguiars, auto finesse... vydrzelo mu to 2roky.
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

A jak pak dopadl?
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
Napster
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 371
Registrován: 21 zář 2011, 18:03
Bydliště: Mladá Boleslav

Skončil,ikdyz objednávky mel na dalsi terminy. Udajne kvuli nedostatku času. Kdo si umy spocitat pronajem prostoru, predmyti penou,clay, 2stupnove lesteni,nekdy i 3stupnove, glaze,vosk rucne,nakup mikrovlaknovych kotoucu,pajcu apod, cas v dílně,tak vime proc. Ale jak jsem psal. Prace odvedena suprove,jen ty pocty nakladu a vysledny zisk. Je sice fajn delat 20aut měsíčně,ale krat 2500kc za auto....
Uživatelský avatar
brabus
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 742
Registrován: 28 úno 2015, 17:42
Bydliště: kousek od Brna

rozumná cena, takových tu je víc jen chce hledat :D
chápu, že kdo se tím živí a platí daně musí trošku přizpůsobit cenu. Stejně to vetšina lidí časem projede myčkou a je po výsledku ...
BSD maniac
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Daně jsou to nejmenší ;)
Nemusí se projet ani myčkou...stačí to párkrát ne zrovna ideálně umýt.
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
SobikS
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 63
Registrován: 09 led 2016, 11:19

I když mimo ChemicalGuys... U nás na Vysočině je firma, která rozlešťuje auta za 800 Kč :-) a všechno samozřejmě stihnou bez problémů za dopoledne. Využívají PORZELACK, asi stačí auto polít a samo se dekontaminuje, rozleští a potom zavoskuje :D
Mirek
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 13 bře 2018, 21:31

Ahoj všichni,

tak jsem také koupil pár produktů od nich, bohužel než jsem se dostal k tomuto vláknu... Koupil jsem clay + luber, nějaký šampóny, kartáče na interiér atd.., ale hlavně TORQ X za cca 5tis. Jen pro představu nechci se tím živit, chci renovovat pouze rodiná vozidla cca 5-7, nicméně ostatní chemii jsem koupil jinde (DODO Juice, Double speed wax, Q2M TAR atd, atd... ) Naštěstí vím, že jejich pasty nejsou dobré a tedy ty jsem nekoupil :grimacing: Zatím jsem ještě nezačal, čekám na svoje auto ze servisu ( Audi A4, černá metalíza - kartáčové škrábance, sem tam lehce hlubší ) A dle doporučení půjdu do SCHOLL ( S3 GOLD, nebo S20 BLACK, ještě nevím přesně, čekám na rady :innocent: ) Teď, ale k jádru pudla...Co s tou TORQ X? Je vážně tak špatná? Udělal jsem sní velkou chybu?

Díky moc za rady a názory, škoda, že jsem si toto nepřečetl dříve.

P.S. málem jsem šel na ten kurz v Praze :D
Odpovědět