Zná/Má někdo zkušenost s autokosmetikou STARBRITE?

Všeobecná diskuse na libovolné téma.
Marek Pokorný
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 37
Registrován: 04 pro 2016, 19:57

Dobrý den , jsem tu novej použivam autokosmetiku na autě od (Chemical guys , meguiars , valet pro a gyeon .

zajimalo by mě asi někdo zna jejich připravky asi funguji a podobně :) Dle mého nazoru maji asi nejlevnějši iron co jsem našel takže předpokladam že nebude fungovat tak , jak od gyeon :) Předem děkuji za odpověd a promiňte asi jsem založil něco , co už založeného je , ale nic na jejich produkt jsem tady nenašel :)
Eddiee29
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 499
Registrován: 03 dub 2015, 00:11
Bydliště: Hněvotín(Olomouc)
Obdržená poděkování: 3 poděkování

Hlavne prodavaji v podstate jenom lidem na ico.
Ja jsem. Je objevil loni a do prace to beru porad, protoze cena/kvalita je super.
Ma i pasty a kotouce od schollu a spoustu dalsi ch veci.
Strasne je to pro me pohodlne, protoze mu zavolam ze neco potrebuju a on dojede se svojo pojizdnou prodejnou a ja cumim a vybiram.
Domu jsem si zatim vzal jenom kremovej cistic na okna kterej je naprosto uzasnej.
Vyhody jsou u nich ze dokazou odlevat na vyzkousenou i klidne mensi mnozstvi..
Mam zkušenost zatim s neutrální penou, silny predcistic, cistic na disky, tepovac, lestidlo na pneumatiky, tekuty vosk, univerzalni cistic a rozhodne me nic nezklamalo....
[SCHOOT]
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 106
Registrován: 16 črc 2015, 13:02
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Také odebírám od Martina a musím říct, že mě všechny produkty velmi mile překvapily. Má skvělý zákaznický servis v podobě pojízdné prodejny, vzorky zdarma, pravidelné návštěvy a mimo jiné je to fajn člověk.

Za mě doporučuji.
www.schoot.cz
Detailing + Výměna autoskla s bonusem 1500,-Kč
Marek Pokorný
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 37
Registrován: 04 pro 2016, 19:57

Eddiee29 píše:Hlavne prodavaji v podstate jenom lidem na ico.
Ja jsem. Je objevil loni a do prace to beru porad, protoze cena/kvalita je super.
Ma i pasty a kotouce od schollu a spoustu dalsi ch veci.
Strasne je to pro me pohodlne, protoze mu zavolam ze neco potrebuju a on dojede se svojo pojizdnou prodejnou a ja cumim a vybiram.
Domu jsem si zatim vzal jenom kremovej cistic na okna kterej je naprosto uzasnej.
Vyhody jsou u nich ze dokazou odlevat na vyzkousenou i klidne mensi mnozstvi..
Mam zkušenost zatim s neutrální penou, silny predcistic, cistic na disky, tepovac, lestidlo na pneumatiky, tekuty vosk, univerzalni cistic a rozhodne me nic nezklamalo....
Taky jsem právě nedavno od kamoše dostal par kousku na test na auto protože vi že jsem do čištění blázen :D takže mě osobně to natchlo hlavně teda cenově oproti jinym značkam ale nechci nějakej "shit" ve stylu "ala tesko "
Marek Pokorný
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 37
Registrován: 04 pro 2016, 19:57

Ještě bych se rád zeptal , když mam na autě aplikovanej "GYEON Q2M WETCOAT KŘEMIČITÝ SEALANT" a zitra si budu brat od "STARBRITE" autokosmetiku a pojedu umyt pořadně auto a jako finale chci nanest od "starbrite" tekutej vosk a jen by mě zajimalo asi to nějak neuškodi tomu wetcoat :)
Uživatelský avatar
pastovic
Rádce DCČR
Příspěvky: 346
Registrován: 01 dub 2015, 17:49
Bydliště: Šternberk (Olomouc)

To asi ne, ale buď se na to vosk nechytne, nebo jen překryje vlastnosti wetcoatu.
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Jak píše kolega, není to ideální. Já bych nejprve vyčistil lak/odstranil WC a pak teprve dával tekutý vosk.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Eddiee29
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 499
Registrován: 03 dub 2015, 00:11
Bydliště: Hněvotín(Olomouc)
Obdržená poděkování: 3 poděkování

Ja bych zase narovinu dal jenom wet coat. Ten tekutej vosk mam v 5l rozprasovaci a auto s tim vzdycky poprasim, ale ze by to vydrzelo nejak dele nez tyden, jsem si jeste nevsiml. Davam i vetsi koncentraci, ale nejakou extra vydrz to nema.. Wet coat je urcite lepsi.
Marek Pokorný
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 37
Registrován: 04 pro 2016, 19:57

Já ten wetcoat budu davat na lak až po umytí auta hadrem to tam pořadně vetřu :) Dneska jsem zkusil od StarBrite předčistič , tekutej vosk a mleko na plasty a všechno funguje skvěle :) Tekutej vosk s odvodem vody přimo ohromil zdalo se mě ze zteklo víc vody jak po weatcoat :) Takže super :) Můžu tuto kosmetiku jen doporučit je fakt skvěla a hlavně za uplně jiné money. Ted jsem byl jeste zkusit na sousedově auto na kola iron-x od starbrite taky to umylo fakt krasně zažrany prach od brzd z aulo kol :)
Napster
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 371
Registrován: 21 zář 2011, 18:03
Bydliště: Mladá Boleslav

Wet coat staci wapkou roztahnout. Jinak paradni odtok vody udela i silikon na aute. Zalezi na vydrzi vosku. Kdyz dam vosk z wapky na auto,tak pri oplachu ma taky pekny odvod vody. Obcas i druhy den :D
Odpovědět