Všeobecná diskuse na libovolné téma.
Věcná, jak na Lime Prime drží BSD? Mě unavuje to voskování, s nejspíš pančovaným Fussem, který dělá jeden velkej mastnej flek a na pixle je azbuka :ireful: Napadlo mě, že když na to nemám tolik času, že bych občas ručne pomaskoval LPčkem a udržoval BSDčkem. To funguje prostě bezkonkurenčně. Jde oto, jak se to bude kamarádit. Případně nějakou radu, čít troche pomastit, aby so něco schovalo a něco vydrželo. Korekci zatim dělat nebudu, jsou důležitější věci... :sunny:
Nutno taky dodat, že potřebuji "něco" na ruční aplikaci. LP mě napadl, že je celkem oblíbený, ale asi převážně na strojní použití. Takže si nechám klidně poradit jiný produkt s dobrým účinkem. Pokud to ještě BSD může sundat, tak je to trochu kontraproduktivní. Dík :)
No to asi jo, ono pak moc zaleziz jak moc pouzivas LP kvuli maskovacim schopnostem a jak moc kvuli cisticim (ja to treba beru vylozene jako docesteni laku pred ochranou), potom je to jedno. Jinak i BSD (stejne jako i samotny vosk) ma potom nejake drobne maskovaci schopnosti taky, takze by se dalo rict ze LP lak vycistis a kdyz pres to plesknes BSD, tak jen nahradis jedny fillery jinejma. :D
Týjo docela to tu zamrzá. Lidi nebuďte líní a občas sem něco hoďte jako samot ten test :thumbup: Chápu, že času lidi mají míň a míň, ale občas sem něco hodit aspoň...nějaký testík,názor, nějaký zážitek apod.
Mám sem přendávat práce z fb? Bude to někoho zajímat?
Jakože mě osobně to dost zdržuje, ale klidně to dělat budu, jestli to někdo rád zkoukne...přecijen díky clubu jsem se naučil nemálo toho co umím a nasměřovalo mě to správným směrem, takže to cítím trošku jako splacení mého dluhu. Třeba pověřím přítelkyni, aby přiložila ruku k dílu a přelinkovávala ty fotky z fb :D
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13

Když já nevím...

Stejně tak jako kadeřnická MX-5 :-P Furt j[…]