Rozleštění laku po firemních samolepkách

Všeobecná diskuse na libovolné téma.
Odpovědět
mares.mar
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 15 kvě 2017, 19:27

Zdravím, prosím o radu s postupem, jak na rozleštění laku po firemních samolepkách. Lak pod samolepkama má jiný odstín nez zbytek auta. Tak co všechno budu k tomu potřebovat.. :smile:
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Pokud nic nemáš, nevyplatí se pořizovat vybavení.
Radši někomu zaplať.
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
Uživatelský avatar
Rety
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1194
Registrován: 14 zář 2011, 10:46
Bydliště: Kunovice (Uherské Hradiště)
Obdržená poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Za poslední měsíc jsem dělal 2 auta z kterých jsem sundával nálepky a potom leštil. Někde stopy zůstali, někde jsem odstranil komplet a není poznat že tam něco bylo. Odstranění je ale hodně individuální a bez vyzkoušení nezjistíš. Ideálně dát někomu kdo s tím má zkušenost
Napster
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 371
Registrován: 21 zář 2011, 18:03
Bydliště: Mladá Boleslav

Jak jiz bylo psano. Po firemnich samolepkach záleží na mnoha faktorech k rozlesteni laku. Ja rozlestoval 3kamiony bilej bez problemu. Cervenej bez problemu,zlutej pod urcitym uhlem to bylo mistama stale videt. Na zlute jsem musel pouzit hrubou metodu rozlesteni/ostraneni prechodu. Vsechny tri kamiony byli MANy TGX a u kazdeho se delal jiny postup. Potom klasika sundavani z Fabie III(stari samolepek max 4mesice na aute) nekolik octavii,yeti,fiat ducato. Ruzne barvy. Nejhorsi je klasika zluta,cervena,modra a je jedno,jestli metla,nebo pastelka. Rucne to jen tak neodlestis. Lepsi je zastavit se u nekoho,koho mas pobliz. Napis odkud jsi a nekdo se treba ozve ;)
Přílohy
20160716_162547-1000x720.jpg
20160716_161351-1000x720.jpg
Odpovědět