Všeobecná diskuse na libovolné téma.
Od Mat2
Musím se někde vyplakat. Koupil jsem na dovolené v Alpách kroupy jak pingpongové míčky. Den jsem z toho měl málem zástavu srdce. Teď mi to dá samozřejmě každý kdo věděl jak se o svého miláčka starám vyžrat. Koukám na dvě bedny plné přípravků a pomůcek a je mi do pláče.
Od joshiki
A svět se zastavil nebo o co jde?
Holt stávají se i horší věci...padlý 10m strom přes délku auta apod nepříjemnosti daleko horšího významu.
Předpokládám že živly nejsou že?...pak nezbývá než začít odkládat a hledat někoho na pdr :unknw:
Od Mat2
No skoro zastavil. Nesu to těžce. Pojistka je, ale nedělám si iluze, že to bude po opravě dokonalé. Prostě už to bude vždycky znát. Strom by byl paradoxně zlaté řešení, to by byla totálka a jdu pro nové. Takhle na to budu koukat několik let a navíc to vlastně nelze prodat. Je to ta nejhorší možná škoda.
Od Eddiee29
Po oprave krup prave nejde absolutne nic poznat, protoze se vozidlo vetsinou nelakuje. V praci jsme ted taky davali jedno do servisu...
Od Tom79
Já měl auto po kroupách v loni. Celková škoda byla 112 tis. Kč. Zaplatil jsem spoluúčast 5,5 tis. Kč. Sice jsem byl nas... že jsem to nezavinil já, ale živel, ale zase na druhou stranu jsem dostal novou kapotu neboť byla tak posetá důlkama, že se to nevyplatilo ani "vytahovat". Nikde nic nelakovali (krom kapoty) a na autě není nikde nic znát. Takže chápu že jsi momentálně :ireful: (taky jsem byl) ale spravit to jde :yahoo:
Od Mat2
Omlouvám se za svou slabost. To víte rok staré auto. Příští týden se na to má přijet podívat ze smluvního servisu(nevím jestli mohu jmenovat abych neporušil pravidla fora) pojišťovny, tak jsem zvědav co řekne.
Prvotní šok už vyprchává. Děkuji za vám za podporu.
Od Tom79
Hlavně pojišťovák ti řekne předběžnou cenu, spočítá důlky... ale vše bude záviset co řeknou ani ne ze servisu, ale ty co to budou "vytahovat" protože třeba mě napočítal pojišťovák na přední kapotě asi 60 důlků a pod světlem co to prohlíželi "vytahovači" jich napočítali přes 400 :shok: Takže vše ber pouze orientačně
Od Mr.Brain
Tak je normální, že bez světla toho půlka vidět není :) Nejen následky útoku krup, ale i útoku trenek a kýble s jarem :D
Od Tommyk
Kdyby někdo potřeboval PDR, tak vím o někom kdo to umí top, viděl jsem v akci, případně dokážu zařídit v Brně.

Ale jezdí po celé ČR.

Bejby prosímte jakým způsobem nanasi[…]

VD › Focus ST II

Toho sem si vůbec nevšiml, skončilo mi do n[…]

Tak to trvalo ani ne jeden měsíc, achjo, na[…]