Všeobecná diskuse na libovolné téma.
Od jakobymichal
Zdrávíčko pánové, potřebuji pomoc s výběrem. Chci koupit vosk akorát se nemohu rozhodnout mezi fusso coat a king of gloss. Fusso má plusy z mého pohledu, že déle vydrží. Známý s ním má dobré zkušenosti. KOG má záse plusy, že ho je za neznačné peníze o 100g víc. Co byste volili vy a proč?
Díky za odpovědi
Od Neozin
Odpověď je docela těžká. Jestli chceš výdrž = Fusso. Jestli chceš luxusní lesk = King of gloss.

Já osobně bych se uspokojil s o trošku nižším leskem a vzal bych Fusso kvůli dlouhé výdrži.
Od jakobymichal
Já si právě sám sobě táké nedokážu odpovědět. Zase si říkám že 60korunový rozdíl a 100g navíc u KOG, jestli tu výdrž neoželím. :unknw:
Od Maquinista
Pokiaľ nie si majiteľom autoumyvárky alebo detailingového štúdia, kde voskuješ počas roka desiatky až stovky aut, aby si tých 100g naviac naozaj aj potreboval, tak to máš ale naozaj úplne jedno.

Ak si bežný hobby detailer a staráš sa o rodinný vozový park, cca 2-3 autá, ktoré voskuješ tak 3x ročne, tak aj to 200g Fusso ti vydrží roky a roky, nakoľko sa odporúča naozaj tenučká vrstva. Ja som s Fussom urobil už 3 autá a ubudlo z neho naozaj máličko.

Kúp si čo ti je sympatickejšie a čo podľa teba viac potrebuješ. Na tých 100g +/- sa vykašli aj tak to neminieš ani za 2 roky.

Ja naopak ľutujem, že nemá každý výrobca aj malé 50-100g balenia. Ja by som mal radšej viac menších voskov, aby som mohol poskúšať a prestriedať, ako mať 200-300g pixle, ktoré viem že neminiem asi nikdy.
Od Kmoda
V jednom je 200g,ale má psanou výdrž 12 měsíců,v druhém je sice 300g,ale výdrž jen 3 měsíce,těch 12 měsíců je asi přehnané,ale stejně asi ve finále vyjde lépe. Kde budeš kupovat?
Od jakobymichal
Asi nakonec přeci jen půjdu do Fusso coat. Kde budu kupovat se mi moc zmiňovat nechce, jelikož to detailingshop není. :pardon: Mají tam docela velký cenový rozdíl.
Work from samot0506

Zdar Russella máme doma tak zase já […]