Varování před obchodem nanowax.cz (Chemical Guys)

Všeobecná diskuse na libovolné téma.
Uživatelský avatar
stani
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 35
Registrován: 24 úno 2012, 13:37

Od té doby co prodává produkty Chemical Guys u nás tato nová firma, se tedy zřejmě hodně změnilo.

Udělal jsem objednávku tohoto a tohoto. Platba možná pouze předem.

To první neměli (ačkoli měli uvedeno, že to mají skladem - mají to tak dodnes), tak mi volali, že se musí udělat storno a že mě musí vrátit částku zpět na účet a vystavit dobropis.
Ale namísto toho druhého - Green Clean, poslali All Surface-greenCLEAN (který ji již dávno nedodává), a ještě k tomu naředený!

Viz originál a foto v příloze.
Přílohy
2.jpg
2.jpg (41.25 KiB) Zobrazeno 5428 x
Naposledy upravil(a) stani dne 22 srp 2017, 12:47, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Možná se stala prostě chyba. Neřešil bych a vrátil s tím, že chceš peníze zpět.
Chemical Guys už nejsou to, co bývalo. Upadají do úrovně Armor all, turtle wax, sheron apod.
Já už Chemical Guys nekupuji vůbec, i přes to, že jsem tuto značku kdysi hodně žral a snil o velké sbírce Chemical Guys produktů.
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Určitě se stala někde chyba já u nich nakupuju pravidelně ted už tedy jen šampony rukavice a hlavně leštící kotouče ročně tam nechám cca 10k nikdy jsem neměl žádný problém.
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Mám k cz chemikům jisté výhrady, ale tohle co se ti stalo, bych viděl jako normální běžné lidské pochybení jedince...z komára velblouda není třeba dělat...stačilo tam zavolat a seřvat :D
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
Uživatelský avatar
stani
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 35
Registrován: 24 úno 2012, 13:37

"se stala prostě chyba"... "normální běžné lidské pochybení jedince"... ? :shok: :bad:

Oni místo originál produktu pošlou v jiné (staré) láhvi nějaký zředěný!
To přeci není žádná chyba, ale cílené a záměrné konání.

To jako kdybych šel do hospody, dal si tam pivo jedné značky, oni by mi do půllitru načepovali 1/10 piva jiné značky a zbytek dolili vodou. A pak by se tedy řeklo, že "se stala chyba"...
HonzaD
Administrátor
Příspěvky: 504
Registrován: 17 úno 2016, 21:53
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 7 poděkování

No hlavne jestli jsi jim zavolal nebo nejak je kontaktoval, zacal to s nimi resit a jestli se k tomu nejak postavili...
Uživatelský avatar
stani
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 35
Registrován: 24 úno 2012, 13:37

HonzaD píše:No hlavne jestli jsi jim zavolal nebo nejak je kontaktoval, zacal to s nimi resit a jestli se k tomu nejak postavili...
Napsal jsem jim email i s tou fotkou co mě to poslali. Nulová odpověď...
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

takové věci se mi osvědčily spíš řešit telefonicky, odpověď mailem může trvat klidně 2 týdny a nebo se prostě v mailu přehlédne...taky normální věc, která se může stát, ikdyž by neměla.
To jestli to bylo záměrné by jsi zjistil si myslím při hovoru z jejich vyjádření.
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
Uživatelský avatar
Nanowax
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 24 srp 2017, 10:33

Dobrý den Stanislave,

pojďme to rozebrat po bodech :

1) Nejsme nová firma, CG jsme do ČR přivedli jako první a od té doby jsme neukončili ani nepřerušili prodej. Na trhu jsme již několik let.

2) Nevím, kde jste zjistil, že je možná platba pouze převodem. Nabízíme PPL i Uloženku na dobírku a převodem. 90% objednávek je na dobírku.

3) O tomto problému víme a snažíme se ho řešit. Jakmile některý z produktů dojde, ručně ho na eshopu vypínáme, některé produkty nám občas uniknou. Nyní máme vytvořený program na automatický přenos stavu skladu na eshop a je ve finální fázi testování. Zde bych se chtěl omluvit za naše pochybení.

4) Při platbě převodem nemáme jinou možnost, než vystavit dobropis, tak to prostě je.

5) Obojí se jmenuje All Surface-Green Clean a má stejnou etiketu. Produkty v žádném případě neředíme! To bychom si nikdy nedovolili a ani by nám to neprošlo, protože jsme pod přísnou kontrolou výrobce v USA. Důvodem proč jste dostal produkt jiné barvy je následující : Jedná se o produkt, který se prodává velice málo a máme doprodáváme zásoby původní verze produktu. Výrobce často mění recepturu svých produktů a v minulosti při takové změně nezměnil kód ani název produktu. Nyní je při změně receptury produkt uveden jako úplně nový a nedochází k těmto zmatkům. Původního Green Cleanu máme poslední kus, zbytek již je tmavě zelený, stejně jako na odkazech, které jste poslal.

Omlouvám se, že jsme Vám na Váš email neodpověděli, zjistím, kde se stala chyba. Nicméně možností, jak nás kontaktovat je více.

Osočit nás z ředění produktů podle mě není fér, zvlášť bez pádných důkazů, pouze domněnek, nikdy jsme se k tomuto neuchýlili a ani to neplánujeme, nemáme k tomu jediný důvod.

Pokud nejste s produktem, službou atd. spokojený, máte ze zákona 14 dní na odstoupení od kupní smlouvy bez udání důvodu, což je popsáno i v našich obchodních podmínkách. Vaši fakturu vidím vystavenou 8.8., což je po lhůtě, v tomto případě Vám tuto lhůtu dobrovolně prodloužíme do 31.8.2017. Pokud byste této možnosti chtěl využít, vyplňte prosím formulář "Oznámení o odstoupení od smlouvy", který naleznete na našich stránkách v obchodních podmínkách nebo na následujícím odkaze : http://www.nanowax.cz/dls/rekl.odt

Zašlete kompletní objednávku na naši adresu : Trieste, a.s., Bezručova 53, Zlín, 763 02 a obratem Vám pošleme plnou částku nazpět na Váš bankovní účet. Vyhrazujeme si právo poskytnout pouze přiměřené plnění v případě, že jste produkt již používal.

V případě jakýchkoli dotazů se na mě neváhejte obrátit na emailu richter@nanowax.cz

S pozdravem,
Lukáš Richter
Chemical Guys CZ
richter@nanowax.cz
www.nanowax.cz
Uživatelský avatar
stani
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 35
Registrován: 24 úno 2012, 13:37

Dobrý den,

1) myslel jsem, že s Chemical Guys u nás začínal p. Timofejev, u kterého jsem léta s největší spokojeností nakupoval.

2) mě se při objednávce zobrazila jediná možnost - platba převodem (lze případně připustit, že jsem něco přehlédl - v tom případě se omlouvám).

5) Ne. Není tomu tak. Na stránkách Chemical Guys již nenajdete produkt "All Surface-greenCLEAN", protože již dlouho není dostupný (viz např. zde). Za to tam ale najdete to, co jsem si objednal u vás - tedy "greenCLEAN".

Tedy já si u vás objednal toto, ale poslali jste mi namísto toho to, co jsem uvedl v prvním příspěvku v příloze.
Protože doma mám ještě zbytek greenCLEANu, vím jakou má hustotu a barvu (a ani se tam netvoří samovolně bublinky), narozdíl toho, co jste mi poslali. Ta barva je totiž přesně taková, když se ten produkt naředí. GreenCLEAN totiž používám již několik let, takže vím o čem mluvím.
Odpovědět