Všeobecná diskuse na libovolné téma.
Mate neco neco osvedceneho? Idealne k sehnani na DS nebo CHG.

Lakovana alu kola: chci nejaky sealant, kterym je osetrim aby se na ne min chytal bordel z desticek a na zakladni myti stacila tlakova voda. Jak mam kola na aplikaci pripravit?

Skla: neco co zajisti vnejsi voduodpudivost, dlouho to vydrzi a nebudou po tom skakat sterace. Bude stacit sklo umyt a vycistit ipou?

Pro info, kola jsou nova a maji najeto 1000km a celni sklo 13tkm.
Mytí pouze tlakovou vodou...zklamu tě ale tohle realita víc jak pár týdnů nebude,pak klasika kontaktně.
Příprava probíhá různá...klasicky: umýt hloubkově vyčistit a případně přeleštit. Příprava je dle konkrétního druhu ochrany: u sealantů se končí odmaštěním před nanesením ochrany.
Sklo před ošetřením bych určitě vyčistil i leštěnkou na sklo...s největší pravděpodobností na skle bude ještě něco z výroby a na to něco bys nanesl tekuté stěrače třeba s životností půlrok(funkce npř od 70/h) a to není úplně dobrý postup.
to není pravda mám Gyeon RIM už třetí sezonu (2x letní jednu zimní) na kolech a skutečně lze mýt pouze bezkontaktně silnější wapkou vodou na 90%

a na okna je osvědčený Dodo glass sealant, ten pul rok vydrzi
Mam rim take na kolem na SII. Original desticky a musim myt taky kontaktne a nebo pouzit korrosol/IronX aby byla kola cista. Ikdyz pouziju v praci teplou wapku,tak ten prach nejde umyt. Na vypada dobre gyeon View,ale osobni zkusenosti s nim nemam. Znamej ho daval a v tech lijakach stejně pousti sterace. Na dobry vyhled z auta jsem uchylnwj,ale tekute sterace me nijak nepřesvědčili na to,abych je daval na svoje auta.
Napster: Tekuté stěrače jsem si oblíbil né z důvodu že by mi kapky při dešti lítali po skla, ale kvůli bezpečnosti. Stalo se mi pár krát, že jsem jel v autech, které neměly ošetřené čelní sklo. Protijedoucí/vedle jedoucí auto projelo kaluž, voda vystříkla na čelní sklo a já na 2-3s jel na slepo, protože na čelním skle se udělala jedna ucelená vodní plocha.

S tekutými stěrači se tohle nestane, protože voda se shlukuje a já dokážu furt ještě vidět na cestu.

Tekuté stěrače bych doporučil od Soft 99 Glaco a nebo něco trvanlivějšího DJ glass sealent.
Kola ošetřit Gyeon RIM, popřípadě levnější varianta vosk Soft 99 fusso coat.
Neozin píše:Napster: Tekuté stěrače jsem si oblíbil né z důvodu že by mi kapky při dešti lítali po skla, ale kvůli bezpečnosti. Stalo se mi pár krát, že jsem jel v autech, které neměly ošetřené čelní sklo. Protijedoucí/vedle jedoucí auto projelo kaluž, voda vystříkla na čelní sklo a já na 2-3s jel na slepo, protože na čelním skle se udělala jedna ucelená vodní plocha.

S tekutými stěrači se tohle nestane, protože voda se shlukuje a já dokážu furt ještě vidět na cestu.

Tekuté stěrače bych doporučil od Soft 99 Glaco a nebo něco trvanlivějšího DJ glass sealent.
Kola ošetřit Gyeon RIM, popřípadě levnější varianta vosk Soft 99 fusso coat.

https://www.detailingshop.cz/okna/dodo- ... k-na-okna/

MÁŠ S TÍMTO PŘÍPRAVKEM OSOBNÍ ZKUŠENOST? Chystám se ho zakoupit.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]