Všeobecná diskuse na libovolné téma.
Pokud odolný vosk na zimu, tak doporučuju FinishKare. Stačí malé balení, vydrží na hodně aut. Případně pak Collinite nebo Fusso, tam je ale aplikace / buffování o něco složitější... Já už v podstatě jiný vosk nepoužívám, a že jsem jich zkusil dost. :)
Ahoj,
nechci zakládat nové téma, tak zkusím tady... Čím mýt auto teď v zimě, resp čím umýt rezavé tečky = polétavá rez.. koukal jsem dneska něco na podvozku a koukám se a spodní cást karoserie je poseta rezavějicími tečkami.. Na autě mám nanesené FUSSO. Předpokládám, že když na to nanesu Corrosol na polétavou rez, tak mi to sundá i vosk.. ?
Před zimou jsem dělal kompletní dekontaminaci a vše okolo.. než sel vosk.. ale jak vidím tak tady na severní moravě máme solidní bordel ve vzduchu! :-(
Decka mam pro Vas tip: Bauhaus v Brne na Herspicke (v Ivanovicich jsem ho nenasel) ma paradni parni cistic Lavor s hromadou prislusenstvi za 1590,-. Nevim jestli to je akcni nebo chybova cena, kazdopadne na internetu stoji pres petku a treba v Chorvatsku 3k (stejne jako SC2, kteremu je parametrove velmi podobony a ktery je paradoxne zrovna ted taky v akci na mall.cz, ale porad je o tisicovku drazsi).

https://www.bauhaus.hr/parni-cistac-skyvap.html
soray, Miloš se to líbí
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
Mercedes Benz C Class

Tak a máme léto, po jarní smr[…]