Všeobecná diskuse na libovolné téma.
Od Ewors
asi skôr treba mať vyšší tlak v hadici aby to rozprašovalo tak ako to majú chemici. pretože je to kópia ich nádstavca

Od Ewors
ešte si sa nestretol s niečim, čo doteraz existovalo skvelo no potom prišli CHG ktorí to vylepšili, pridali tomu ultimate brutal mega fantastic pseudomeno a predávajú to pod ich značkou?
Od brabus
tak ono by to mozna fungovalo stejne jak Gregovi, ale mas maly tlak vody tudiz zkusit zkratit hadici nebo dat mensi prumer hadice .... :smile:
Od joshiki
samot0506: Spíše je to oběť testování "nových" věcí holt ne vždy je věc tak funkční jak se prezentuje ;)

Spíš bych zkusil připojit na větší průřez hadice-přecijen odběrem vody klesá tlak a v malé hadici klesne znatelněji než v té s větším průměrem.
Jestli je to blbost tak sry :D Třeba to objasní někdo, studující fyziku :)
Od Rety
Průměrem hadice se nezmenšuje tlak, ale rychlost vody. Taky jsem si to myslel, ale tohle si z hodiny fyziky pamatuju. Asi jako jedinou věc :)
Ano, voda byla z domácí vodárny, proto mizerný výkon. Za plnoupalbu coto prodávají chemici tady bych to nikdy nebral. Já to taky kupoval proto že stará hubice už dosluhuje a když jsem vybíral novou, vzpoměl jsem si na Grega a jeho čupr stříkátko. Buďte rádi že to někdo testnul místo vás a můžete vybírat něco jiného. Pokud nemáte dostatečný průtok vody
  • 1
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64
  • 65
  • 67

Když já nevím...

Stejně tak jako kadeřnická MX-5 :-P Furt j[…]