Všeobecná diskuse na libovolné téma.
Od Mr.Bean
Neozin píše:začal jsem s tím schválně i plýtvat abych to spotřeboval.
a ono ani takhle moc neubejvá :D
Od Rety
Já myslím že to je taková tradice začít "bílýma flaškama" skoro u všech. Po čase se zjistí že se použily 3x a leží v polici a používá se něco jiného...
Od TomTomason
Ewors uklidnim te. Susici rucnik z te strany byl jiz sminavy od zadveri a rukavici sem myl druhou stranou :D u autoglymu sem spokojen s protekci na strechu s bumplecarem mene detailer nemam vyzkouseny a airfreshner ci jak sa to menuje mi vubec nevoni ani to na palubku navic to nechava palubku lesklou a blbe se mi s tim pracuje radeji bych ji matnou. Musim prvne dopotrebovat jedno a pak koupit druhe jenze treba ten bumplecar vubec neubiva.
Od Neozin
Rety: Protože když se na to podíváš, tak vlastně vychází "nejlevněji". Teda aspoň u mě to tak ze začátku bylo, že jsem chtěl co nejlevnější varianty přípravků. Možná to bylo taky tím, že jsem v té době neznal DS a nakupoval jen z jednoho Ostravského shopu, kde byl převážně jenom Autoglym.
Já třeba mám dodnes ze svého prvního nákupu detailingových věcí, Autoglym glass polish. Asi 1/3 flašky tam ještě mám. To bude tak 4 roky zpátky co jsem to kupoval.
Od brabus
Autoglym SRP je na detailingworld velmi často výtězem ve své kategorii.
Tady moc nefrčí :D
  • 1
  • 63
  • 64
  • 65
  • 66
  • 67

Když já nevím...

Stejně tak jako kadeřnická MX-5 :-P Furt j[…]