Všeobecná diskuse na libovolné téma.
Od Neozin
BigBang: Já hlavně nepočítám s tím, že by mi někdo chtěl pomoct bez toho abych to věděl.
Jinak to dělám tak, že mám bednu s mikrovlákny z které beru čisté. A vedle toho mám košík, do kterého hážu použité.

Jinak k tématu. Nejsou jen lidé, kteří nemají pochopení pro detailing a nazývají to jako zbytečné vyhazování peněz.
Pár lidi jsem už překecal aby přešli z benzínové autokosmetiky na detailingovou.
Sice si pořídili jen detailer, šampon, čistič na kola a sušící ručník. Ale furt je to krok dopředu. Voskování, leštění, čištění, clay apod. na to už nemají čas a vozí auto ke mě. :smile:
Od Austin
Po letech vysmívání začínaji pomalu chodit a uctivě se ptát
(a omdlévají když slyší co si mají alespoň koupit - to nejnutnější
- jsou zvyklí na program 3 za 89,-)
ale zlepšuje se to, Volvista ZZR co bydlí naproti už taky začal, dělá i motorky,
sem tam i někdo jiný vyvine snahu, šíříme osvětu i v klubech (Rover, Mini)
a tak se situace pomalu trošku zlepšuje. Nepatrně ale zlepšuje.
Od Michail
Ještě jsem zapomněl, při práci s Ironem, Blue Gelem, atd.: "Co to tady tak strašně smrdí?"

Jednou jsem si dovolil vzít disk do koupelny a drhnout ho Blue Gelem... :D
Od Rocco
Co se týče detailingu,tak jsem novorozeně :D , i když jsem své plechové miláčky udržoval i tak v čistotě,tak zde uvedené fráze znám i já.
A díky tomuto fóru a pár jedincům v našem klubu se začínám o detailing více zajímat.
Bude to ještě dlouho trvat,než budu zvládat alespoň 5% toho,co Vy zde,ale co je leštěnka,vosk,autošampon (i z voskem) vím,jen jsem neměl ty kvalitní,ale jak píšete ty "vše za 39,- Kč ".
Takže se mnou mějte občas trochu strpení,když bych se tu optal na nějakou totální blbost. :blush: :D
Od Feri
Největší kritikem je táta, ikdyž jeho auto zásadně umývám jen já...
Když opomenu že to proleštím až na plech, nebo že to tím mytím zrezne, tak jeho nejoblíbenější hláška je: Ty jdeš umývat auto? Tak to bude zase pršet :D
Od Rocco
Včera jsem umyl auto,dneska ho chci vzít leštěnkou a voskem,tak doufám,že bude venku dostatečné teplo....to že bude pršet je normál...kdykoli auto umyji,do 2-3 dnů prší.....kdybych ho celý rok nemyl,tak bude celý rok bez deště. :D
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8

Bejby prosímte jakým způsobem nanasi[…]

VD › Focus ST II

Toho sem si vůbec nevšiml, skončilo mi do n[…]

Tak to trvalo ani ne jeden měsíc, achjo, na[…]