Všeobecná diskuse na libovolné téma.
Od Mr.Bean
Co vám říkají ostatní lidi, když věčně čistíte auto? Taky vysílají ty nechápavý pohledy? Musíte věčně poslouchat, že to nemá žádnej smysl, že auto bude za chvíli zase špinavý apod. kecy? :D Včera, když jsem myl Picasso, tak soused říkal: To už to zase meješ? Vždyť za chvíli smeješ úplně lak! :mrgreen:
Od Mr.Bean
A nebo než jsem si pořídil svojí výbavu, tak jsem se zeptal rodičů, jestli mě nechtěj trochu zasponzorovat, když to budu patlat hlavně na jejich auta. A že prej kolik to stojí? Dvojku. No, to ses zbláznil?! Na mytí auta ti stačí JAR a nepotřebuješ na to takovýhle předražený sra*ky :D
Tak jsem si to zaplatil sám. A vymyslel jsem, že se budu hezky starat o svojí (zatím babiččinu) Pandu a na jejich auta dopatlám zbytky od želvy atd. Mám ještě žlutej šampon od Sheronu s voskem a tim neumeju ani jejich auta! Protože po tom zůstávaj strašný fleky a je to k blití :( . Dneska jsem chtěl dopatlat taky nějakej rychlovosk od želvy, ale ono se toho nejde zbavit! Když toho nastříkám hodně, tak to už nikdy nerozleštím, protože mi to zaschne. Stačila mi ta troška a ještě teď skoro necejtim ruce, jak to nešlo rozleštit. Takovýhle věci bych jim zakázal prodávat!
A ještě je na tý flašce nějak blbě ustřihlej návod a místo "Nepoužívejte na přímém slunci a na horké karoserii" je tam "Používejte na přímém slunci a horké karoserii". No, to bych si dal :D :D
Od Mr.Bean
Sice to stojí dva litry, ale co za to máš? Nic moc toho není. Já si zkoušel dát do košíku na eshopu co by se mi líbilo (Sw ...) a skončil jsem na 17 tisících! To by bylo teprve keců :D
Od Tom
nechat si to poslat na poštu! ;) tam je to inkognito ;) 8-) Jinak o ceně neni moc strategický mluvit no, lepší je, když si to reklamu udělá samo
Od Rety
Jo, všude to je stejné. Naštěstí už přítelkyně pochopila že to je moje zábava a už umí i pochválit když jsem na autě strávil 8 hodin práce :) S autem jezdívám k rodičům protože bydlím v paneláku a oni mají dům. Taky na mě koukají jak na vola a když roztáhnu přípravky tak matka říká že tolik kosmetiky nemá na sebe, natož na auto. Ze začátku se divili co to dělám a jak a proč vůbec. Přece "auto má sloužit tobě a ne ty němu". Odpověděl jsem otázkou proč teda uklízí v baráku když jí slouží na bydlení a ne na uklízení. A bylo ticho. Jednou jsem se hecnul a trošku jim umyl auta a čuměli oba jak vyoraní a spokojení. Otec hlavně koukal na svou bílou ochcávku když jsem na ni stříkl iron-x.
Ještě jsem jim ukázal jak fungují přípravky na okna na domě a byli překvapeni. Samože se jim nelíbí cena, ale to nikomu žejo :)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
Mitsubishi Lancer

Ďakujem :smile: za obeť padli 3 handričky a 2h[…]