Všeobecná diskuse na libovolné téma.
V tom případě to mýt nebudu, zase tak špinavé to není, navoskováno máme tak to ještě týden, 14 dní musím vydržet... Navíc to asi nemá cenu když to dvou měsíců jdeme na celolak :smile: ...

Jinak se též přidávám do klubu divných lidí.. Neb pohled na cápka běhajícího okolo auta (a ještě ke všemu Fiata) se zástěrou v rukavicích... No hodně lidem jsem už přidělal vrásky na čele co ze to s tím autem vůbec provádím :D
Od Feri
Dneska bylo ideální počasí na jarní očistu. :smile:
Pořádně auto umyl od soli, otestoval novou leštičku (Flex XC 3401 VRG) - přeleštil kapotu, víko kufru a zadní nárazník, aplikoval na auto acrilic spritz a Sonax BSD, nakrmil pneu tradicí a po ujetí cca 30 Km už je to zase zaprášený. :(
Už aby pořádně zapršelo a ten bordel ze silnic se smysl a bylo už jen hezky (bez posypů a solí na cestách)... :driving:
Od Mr.Brain
Prášit se bude stejně, jak je nasypáno po zimě tak s tím do doby než to silničáři zametou nic moc neuděláš... Ono stačí sušší počasí a zafouká vítr přes pole a už to táhne hlínu.
Od DjRaptor
zajímavé jak lidé obrací nedávno samé narážky typu : nepřeháníš to už ? ,pozor ať nesedřeš ten lak , tady máš ještě šmouhu (auto čerstvě navoskované :thumbup: ) , a dnes když jsem šůroval octu tak jsem dostal 4 návrhy že taky přistaví osobák a jeden autobus :rofl:
Od Rety
Všude jsou lidi stejní. Stejné hlášky úplně všude. Ještě jsem slyšel že to nemám umývat tak často že potom to rezne. Ale třeba můj otec už má strach mi říct že si umyl auto nebo že byl v myčce :)
Od jirikz
To rád slyším, že mají všichni všude stejný kecy. Už jsem myslel, že jsem za blázna jenom já, když řeknu, že jsem dal za autokosmetiku přes 2tis. :D
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Mitsubishi Lancer

Ďakujem :smile: za obeť padli 3 handričky a 2h[…]