Všeobecná diskuse na libovolné téma.
Od Michail
No offence, ale v BMW klubu je to taky jeden odborník vedle druhýho.

Co http://www.freshcars.cz/? Chlapík se na webu ohání zkušenostma z UK a kosmetikou AG, podle videa umí používat i clay, takže obrovskej big up, ale co nějaký osobní zkušenosti? Nebo je to snad někdo z nás?? :D
Od joshiki
BMWALPINE: máme zde jednoho člena z bmw clubu také a víme své :)
auto,které leštil vypadalo opravdu katastrofálně, stopy po hrubém leštění apod, zkrátka tak práce nevypadá od někoho kdo umí :smile: prostě mi stačilo vidět pouhopouhou jednu práci a stačilo mi :pardon:

Michail: vypadá to dobře, jen mě trošku ty uvedené informace nepřesvědčili-byl v uk a auta dělá již od r07, používá kvalitní kosmetiku AG a hustá byla informace že ovládá profesionální systém 3M jako používají v UK, takže možná umí a možná taky ne...těžko říct.
Na jeho referencích jsem viděl hotovou práci jen ve stínu a pod světlem zářivek, takže to může taky o něčem vypovídat. Docela mě to překvapuje, pokud byl v UK, tak určitě viděl a přiučil se od tamních, že leštění pod zářivkou stojí za prd.
Kdyby ho náhodou někdo prubnul, tak určo se pak podělte :)
Od Michail
joshiki: Právě, vypadá to líp než kdejakej "nebrusič", nicméně stále to má svá ale... A nutno poznamenat, že to vypadá, že i ten web už nějakou dobu funguje, nicméně těch ukázek tam zas tolik není.
Od klakson23
Dobrý den,
Koupil jsem si peugeot 508sw a předchozí majitelka dala laku celkem "na prdel". A jelikož jsem byl přezouvat pneu, tak se mi povedlo zašpinit strop v kufru od pneumatik. Začal jsem se zajímat o kompletní vyčištění interiéru mokrou cestou, plus plasty atd atd a dostal jsem se do Tesca v Brně Králově Poli, kde mi chlápek nabídnul, že za 8000,- mi kompletně vyčistí interiér od stropu po výfuk mokrou cestou, pak že mi rozleští lak do původní podoby, jakoby prý sjel z výrobní linky, zadělá hlubší oděrky a škrábance a nakonec, že mi nanese i nanotechnologii Pikatec. Nemáte někdo zkušenosti s touto firmou? Děkuji moc
zde je adresa: www.rucni-myti-aut-brno.cz
Od klakson23
Tak mi to prosím naceňte :) Jak jsem psal, vytepovat komplet interiér včetně stropu, plasty, okna, oživit lak, aby vypadal "jako nový". Na laku jsou viditelné vlásečnice od kartáčů a sem tam nějaký škrábanec. No a naposledy pokud možno ten Pikatec? Na něm mě láká, že to vydrží až 1 rok.
Nebo je to nutné před naceněním vidět? Pokud ano, tak kde mohu dojet?
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 11

Když já nevím...

Stejně tak jako kadeřnická MX-5 :-P Furt j[…]