Hledáme zaměstnance pro pobočku v Anglii

Odpovědět
Sjavantýn
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 15 srp 2018, 19:19

Jsme přední firmou zabívající se aplikací folií(PPF) na ochranu automobilových laků, detaili, tónováním oken. Pro pobočku v Anglii hledáme pracovníky(muže i ženy), kteří rádi pracují s auty. Pokud jsi zručný, šikovný a máš talent pro detail jsi pro nás ten pravý adept. Získáte u nás rozsáhlý tovární výcvik pro práci v našem oboru. Tahle práce Vás bude bavit a budou vidět výsledky. Možný nástup nejlépe co nejdříve. V případě zájmu a získání konkretních informací ohledně naší nabídky (plat, výhody, ubytování, letenky atd..) mě neváhejte kontaktovat na email: marek@nvn-motorworks.com<br>
web: www.nvn-motorworks.com
Helmut
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 101
Registrován: 31 říj 2017, 05:51

Mno nevím zda je tu žádoucí takováto komerční inzerce, mno hlavně, že se "zabÍváte" auty :)
Sjavantýn
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 15 srp 2018, 19:19

Dobrý den Helmute. Víte není jednoduché sehnat šikovné ruce jen tak všude se vztahem k automobilům, kteří mají určitou představu o téhle práci. A tady tuhle stránku právě navštěvují takovíhle lidé, kteří se o to zajímají. A proto mě napadlo tady vložit naši poptávku. Děkuji za pochopení. Přeji hezký den.
Uživatelský avatar
brabus
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 742
Registrován: 28 úno 2015, 17:42
Bydliště: kousek od Brna

kolik bude plat 40-50 mesicne ?
BSD maniac
Sjavantýn
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 15 srp 2018, 19:19

Dobrý den. Ano plat. ohodnocení vychází tak kolem 1500-2300 GBP, bydlení, transport do práce, letenky.... Také záleží na šikovnosti a zkušenostech. Pokud by Vás to zájímalo kontaktujte mě na mail: marek@nvn-motorworks.com S pozdravem přeji hezký den...
Odpovědět