Detailing Frýdecko-Místecko

Odpovědět
velryb
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 06 úno 2015, 08:17
Bydliště: Frýdek-Místek

Zdravím všechny,

ráda bych se zeptala, zda nevíte o někom z okolí Frýdecko-Místecka, kterému bych mohla svěřit do péče své auťáky? Ráda bych si auta opečovávala sama, ale bohužel jsem na tom časově hodně špatně (2 práce, 2 děti - sportovci s každodenními tréninky a víkendovými závody, barák, zvířena atd., prostě doma bývám každý den večer a víkendy jsme pryč), navíc nemám žádné zkušenosti, tak bych ráda oslovila někoho z místního klubu nebo poprosila o doporučení na nějakou firmu, kterou bych mohla oslovit. A časem bych třeba ráda přešla na péči sama, pokud mne někdo zkušený zaučí. ;)
Na autech nikdy nebyl detailing dělán...mám Forda S-Max, pracant, který by si lepší péči rozhodně zasloužil. Je to velké auto - hooodně práce. :D Auto má 6 let a má hromadu různých šrámů....ručně zatím nemyju, jezdím do toho mycího tunelu u Hypernovy v Místku (nekamenovat, prosím).
A pak na mne čeká zatím v autosalónu malý sportovní hot hatch - Ford Fiesta ST. Ráda bych, aby od začátku měla tu nejlepší péči nejen o lak. Budu ji využívat hodně na sport, hlavně slalomy, okruhy, takže i lak dostane zabrat.
Všimla jsem si, že kousek od nás (taky jsem ze Sviadnova) jeden místní člen má nějakou halu a autíčko si tam pucuje. Ale jak jsem krátce zaznamenala, ten je také časově přetížen, takže asi nebude mít prostor se starat o další auta...ale třeba bude mít doporučení na někoho šikovného?
Děkuji všem za rady a doporučení. :smile:
Ford S-Max
Ford Fiesta ST+
Fábia II. gen.
velryb
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 06 úno 2015, 08:17
Bydliště: Frýdek-Místek

Vidím, že mi někdo posílá SZ, ale zatím nemám oprávnění se k nim dostat, takže když tak přímo na můj email: jirina.mrazkova@seznam.cz . Díky. ;)
Ford S-Max
Ford Fiesta ST+
Fábia II. gen.
Uživatelský avatar
mario-fm
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 720
Registrován: 18 úno 2013, 14:53
Bydliště: Frýdek-Místek

Muzu doporucit kamose u misteckeho namesti jak je La Rosa - automycka Peterek dela to fakt poctive koukni na http://www.carwash-peterek.cz/ klidne si muzes donest svuj vosk apod. pokud chces jiny nez pouziva da se s nim domluvit.
velryb
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 06 úno 2015, 08:17
Bydliště: Frýdek-Místek

Děkuji za doporučení, kouknu se. :smile:
Ford S-Max
Ford Fiesta ST+
Fábia II. gen.
Uživatelský avatar
Mouse
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 201
Registrován: 16 dub 2012, 08:08
Bydliště: Praha 5

á koukám, že jsi se už holka zaregistrovala
tak tu vítej :thumbup:
Odpovědět