Stránka 1 z 1

POPTÁVÁM - Základní kurz detailingu

Napsal: 21 kvě 2018, 13:52
od Mňorek
Ahoj, poptávám kurz detailingu. Po dlouhém a náročném několikadenním pročítání fóra jsem se rozhodl zeptat zde zkušenějších na nějaký kurz detailingu. Chtěl jsem podstoupit kurz v SDU, ale recenze na tuto "univerzitu" mne moc nepřesvědčily. Dočetl jsem se, že někteří z Vás jsou ochotni a schopni zaučit nezkušené v tomto směru. Tudíž se ptám, zda tady někdo dělá nebo by byl ochoten udělat kurz - (zaučit, ukázat, vysvětlit, poradit, atd.). Nejlépe Moravskoslezský kraj, ale pro dobré informace a zaškolení není problém přijet kamkoliv.

Předem děkuji za Vaši ochotu.

kontakt: mmorys@seznam.cz
tel.: 775 637 007

Re: POPTÁVÁM - Základní kurz detailingu

Napsal: 21 kvě 2018, 15:39
od Frozz
Ahoj, pravidelně pořádám striktně individuální školení (většinou 4-6hod), obsah dle přání a požadavků člověka - dokážu naučit/vysvětlit a ukázat vše. Prostory mám v Praze, jsem schopný ale dojet. Mám vyškolených a spokojených už přes 30 klientů, úplných laiků, ale i mírně pokročilých.

Hodnocení zde - https://www.facebook.com/LTDetailing/re ... e_internal

Můžu ti na mail poslat nabídku?
Lukáš.

Re: POPTÁVÁM - Základní kurz detailingu

Napsal: 21 kvě 2018, 22:31
od Mňorek
Děkuji za odpověď. Sice to mám do Prahy z ruky, ale dalo by se to nějak vyřešit, přítelkyně tam studuje, takže by se to dalo nějak spojit. Určitě nabídku poslat můžeš, budu jen rád. Ještě jednou děkuji.