Existuje sdružení detailerů? Měli byste o toto v CZ zájem?

Zde nám můžete sdělit své názory a připomínky, co na fóru zlepšit nebo vám zde chybí.
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Laconi: To teda koukám, to je super ;)
Jen tak dál ať se daří :) Já se zatím moc na intr nezaměřoval,a ani nemám kompletní vybavení

Jo a kdyby měl někdo zájem kouknout na mou prezenčku,
tak koukněte a řekněte mi své připomíky ať už dobré nebo špatné no :lol:

https://www.facebook.com/mytiauthodonin
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

možná mě až trochu otravovaly ty popisky u fotek - možná takový až moc podbízivý a zlepšit fotodokumentaci ;)
BigBang píše:... Chce to si spočítat kolik spotřebuješ elektřiny, vody a přípravků zhruba tak v průměru na jedno „mytí“
jen bych doplnil, že když jsem ze zvědavosti několikrát zkusil zjistit kolik vody sežere umytí, tak to bylo zhruba 100 l skrz wap + 20l do kýble (rinse kýbl jsem neměl, rukavici jsem proplachoval z hadice a to je započtený), ale zase na druhou stranu jsem wapkou stříkal jak o život až bych řekl, že jsem trochu plýtval. Kolik si to vzalo elektřiny nevím, to jsem nezjišťoval ;)
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Já auta předmývám na wapce za 50,- a pak meju na chatě kde je voda ze studný čistá takže "platim" jen el. za čerpadlo. To mi ale táta odpouští za to když mu parkrát do roka umeju pořádně auto.
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

já včera na wapce nechal 20Kč, za který jsem v klidu stihnul spláchnout auto a ještě jsem měl chvíli jako bonus :D tzn. za 40Kč umytí a kýbl bych dokázal naplnit z protékající vody 8-)
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

BigBang: Díky za reakci-ty otravné popisky u fotek jsou kvůli informováni a vysvětlení laikům, takže lidem z oboru se to může zdát nevhodné s tím souhlasím a chápu ;)

Laconi: Já se s tím ner*ru- :mrgreen: na benzínce wapkou za 30 opláchnu auto,vytáhnu a umyju 2 kýblama,smyju za dalších 30, vyjedu z boxu, osuším a jedu s perfektně čistým autem :D
Samozdřejmě že auto je navoskované, takže umývání jde krásně jednoduše a rychle.
Kola,podběhy a ostatní "piplačky" dělám jedno za čas před barákem a špinavou harou po sobě utřu, aby neměli důvod prudit(u nás je umývání tzv na ulici zakázaný vyhláškou)

BigBang: Když mám auto navoskované tak měsíc, tak dokážu namočit/umýt auto jen obyč čistou wapkou za 20ku :lol: ale to fakt musí být jen zaprášený a nic víc ;)
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
Uživatelský avatar
Mr.Bean
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2679
Registrován: 11 kvě 2012, 19:59
Bydliště: Praha, Vrané nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

BigBang píše:
Mr.Bean píše:Mytí (kola z venku, lak) 300
Mytí (komplet kola, zárubně, podběhy) 500 - asi bych dal tak 600, zárubně jsou mr.ačka
Mytí + krátkodobý vosk 1000 - 1 vrstva vosku + ruční příprava?
Mytí, 1 leštění, voskování 4000 - jako že 1 stupňový leštění + 2 vrstvy vosku?
+ navíc leštění 1000 - další stupeň?
+ další vrstva vosku 600
+ voskování kol (po demontáži, vyčištění + ošetření pneu 1500)
Ještě bych přidal introš suchej (vysátí, vyčištění plastů APC, ošetření plastů - 300), mokrej (to co suchej + tepování - 600) popř. ošetření kůže, ale to je jen takovej nástřel, nad kterym jsem tak uvažoval. Chce to si spočítat kolik spotřebuješ elektřiny, vody a přípravků zhruba tak v průměru na jedno „mytí“
Interiér jsem taky tak nějak myslel, ale tepování zatím nabízet nemůžu, až po pár exteriérovejch zákaznících.
Krátkodobym voskem jsem myslel jen umytí + třeba Carnauba Glaze, Red Mist nebo ten Acrilyc od Doda. Prostě na prasáka bez claye a leštění
Leštění 1 stupňový + 1 vrstva vosku
MB w124 300TE-24 R6, BMW E12 525 R6, BMW E28 525i (na jaře 535i), BMW E23 735i R6, BMW E30 316i, Simca 1000 1,3 rok 66
Úplný blázni jsou ty lidi... Místo na koních jezděj v medvědech

Obrázek Obrázek
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Umyvani na ulici je snad zakazany vsude, ne? Je jasny ze dedu s kyblikem budou tolerovat (sousedi), ale kdyby sis vytahl wapku s aktivni penou, tak si koledujes o potize.

A k samotnemu sdruzeni... ja nevim, mam jen dojem ze skoncime tak, ze se budeme sami placat po ramenou jak to dobre delame, jenomze ten normalni clovek si nakonec stejne zajede do mycky, v lepsim pripade k nejakymu sudlicovi za litr, takze ja nevim. Za cloveka/firmu by mela mluvit jeho prace a ne sdruzeni.
Naposledy upravil(a) wildT dne 17 bře 2014, 12:51, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Mr.Bean
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2679
Registrován: 11 kvě 2012, 19:59
Bydliště: Praha, Vrané nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

A nebo taky reakce... "Si to radši udělám sám". Tak ať si to udělá sám, ať si koupí vybavení a všechny prostředky za 20 a může se do toho pustit
MB w124 300TE-24 R6, BMW E12 525 R6, BMW E28 525i (na jaře 535i), BMW E23 735i R6, BMW E30 316i, Simca 1000 1,3 rok 66
Úplný blázni jsou ty lidi... Místo na koních jezděj v medvědech

Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

wildT píše:v lepsim pripade k nejakymu sudlicovi za litr
:( :(
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
Uživatelský avatar
martin51253
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: 22 led 2012, 13:52
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

ceny se odvijí od toho kolik času na tom strávíš +- 450 kč /hodina s materialem
Odpovědět