Zde nám můžete sdělit své názory a připomínky, co na fóru zlepšit nebo vám zde chybí.
Uživatelský avatar
Od mathyas
#435
Asi jako každý projekt se stejnými ambicemi jaké jsme si předsevzali i tento náš společný stojí u úplného začátku.

Každá dobrá věc potřebuje svůj čas na uzrání, na tom se shodneme všichni.

ALE...

Proč tomu trošku nepomoci a nepozvednout u toho také výslednou velikost naší komunity.

PROTO VYZÝVÁM VŠECHNY KDO DÝCHAJÍ!!!

DEJTE O NÁS VĚDĚT!!!

Máte známého, který se bojí sám pustit do péče o svůj vůz? Přiveďte jej, povedeme jej za ručičku k TOP výsledkům.
Máte ve svém okolí nadšence do svých plechových miláčků, jste členem nějakého autařského klubu, pořádáte srazy automobilů? Zmiňte se o našem klubu, ukažte jim jej!

Co to pro Vás bude mít za přínos?

Rychlejší růst komunity povede ke zkvalitňování naší činnosti, budete moci společně s nimi využívat klubových výhod, budeme pořádat společné akce a vytvoříme tak komunitu nadšenců, kteří se již nebudou bát postarat se o svůj vůz jednoduše a profesionálně.

OPĚT TO ZMIŇUJI, NEJEDNÁ SE O VERBOVÁNÍ LIDÍ ZA ÚČELEM ZVÝŠIT NĚKOMU ZISKY

toho jsme si užili dost u projektů minulých, které jsme nevedli ale doufali jsme že iniciátoři cítí zapálení a nadšení pro věc s námi... bohužel
Uživatelský avatar
Od HanzGTD
#437
Mohly by se vymyslet nejaky decentni nalepky na sklo, jenom webovou adresu a pod tim mensim pismem pece o vas vuz nebo neco podobnyho, nevim :)
Uživatelský avatar
Od Hanny
#438
HanzGTD píše:Mohly by se vymyslet nejaky decentni nalepky na sklo, jenom webovou adresu a pod tim mensim pismem pece o vas vuz nebo neco podobnyho, nevim :)

Jestli se to ujme tak to bude good,taky jsem o tom přemýšlel. ;) Každej z nás má určitě jiné auto a pusobí i na forum o autech tak by se to taky dalo nadhodit nebo néé???
Od Zakuji
#441
No jako club nadsencu bych se za kazdou cenu nesnazil,byt nas milion... a pul milionu z toho bez prispevku...to uz sem taky nekde videl..a ti co psali,tak chteli vedet,co je pro jejich BMW 525d Rv 2009 stribrne barvy dvakrat myte v mycce nejlepsii a pak nakoupili sadu Autoglym....jezis mne to lezi v zaludku :twisted:
Od VWMysak
#444
To bych nechal na adminovi, členy co by se jen zaregistrovaly a jinak nebyli aktivní bych jednoduše smazal,...

prostě jen komunita co se o to opravdu zajímá a žije tím by tu byla a až se poznáme osobně někde na srazu, tak si myslim že to více ožije. ;)
Uživatelský avatar
Od soray
#445
Kohokoliv nebo cokoliv svévolně mazat, tomu bych se popravdě chtěl vyhnout, cenzura už kdesi také byla a já ji nemám rád. Nicméně, jakési členění uživatelů také chystáme, ale podrobnosti bych zatím nechal pod pokličkou, než vše dotáhneme do finálního stavu 8-)
Od VWMysak
#446
Dělám moderátora na VW clubu a docela často mažu témata, která tam nemají co dělat a tak všeobecně,... a věř tomu, že nějaký pablb co se tu regne a pak už se tu neukáže si toho nevšimne. Ale jak si to zařídíte Vy je jen na Vás, to byl jen návrh.

Ono by se taky dalo udělat schvalování při registraci, ale ono proč se ubec registrovat když je tu vše viditelné. :) Což je dobře, třeba právě díky tomu nebude toliká neaktivních členů.
Uživatelský avatar
Od soray
#447
Uvidíme, je pravda, že odmazávání neaktivních mrtvol si po delším časovém období dokážu představit. Jsem rád, že vás to tady začíná zajímat a každý podnět na zlepšení určitě probereme s kolegy.
Uživatelský avatar
Od mathyas
#450
Nápad s nálepkami se mi hodně líbí. Jen vymyslet nějaký vtipný slogan, který by lidem řekl o čem to tady je myslím si že i logo je celkem čitelné a kdyby se vynechalo "ČR" a místo toho tam bylo ".cz" tak by to nevypadalo vůbec špatně.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 14

Když já nevím...

Stejně tak jako kadeřnická MX-5 :-P Furt j[…]