Detailingshop.cz – dotazy

Zde nám můžete sdělit své názory a připomínky, co na fóru zlepšit nebo vám zde chybí.
Odpovědět
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2944
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Jsou na 99,9% skladem, jen jsem to ještě nenabouchal do systému, napravím snad ještě dnes :innocent: PPLkem většinou do druhého u tebe.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

OK díky za info odesílám objednávku.V sobotu mám dělat kož.interiér tak doufám že to do pátku přijde jináč jsem ....... :blush:
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2944
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Dej PPL a zítra to letí k tobě :)
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Objednávka odeslána.Mám tam PPL
blacks
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 14 bře 2014, 17:20

cekal jsem az se naskladni lesticka Dodo Juice 500Wattova , a koukam a krasna sleva tak jsem radeji pridal par kacek a sazka na jistotu
Dodo Juice Buff Daddy Pro 880W
akorat ta holka se nekde toula

A prani k narozeninam? Hodne uspechu a at se dilo dari.
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Dobře si koupil určitě se vyplatí připlatit za silnější stroj.Budeš určitě spokojenej a neboj ona se najde.
optimas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 202
Registrován: 22 led 2018, 15:58

Ahoj, teď jsem si chtěl objednat zboží s detailig shopu a přes uloženku 89kč. Ještě nedávno to bylo 55kč. To jako vážně?
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2944
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Ahoj, pokud je dotaz položen takto, tak ano, vážně.
Jen pro vysvětlenou. K tomuto kroku jsme přistoupili kvůli tomu, že nás zákazníci neustále bombardovali maily, že dodání na Uloženku trvá. Posílali jsme Uloženkové objednávky hromadně PPLkou na Uloženku 1-2x týdně a tím jsme byli schopni zajistit původní nižší cenu. Nicméně zákazníci vyžadovali rychlejší doručení, proto jsme přistoupili k odesílání každý den, ale je to za cenu menší kumulace balíků a tudíž je výsledkem vyšší cena dopravy.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
optimas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 202
Registrován: 22 led 2018, 15:58

Hm tak to je špatně :( Mě to třeba nevadilo že se to posílalo 2x týdně a bylo to zam i napsáno. Tak nechápu ty barany co si to objednají přes uloženku a pak vás bombardují, že to trvá. Tohle fakt nepochopím. Když to chci rychle objednám si jiné doručení to snad dokáže pochopit i tele. PPL nepreferuji ani ČP, protože poslední objednávka kdy jsi mi to poslal omylem ppl místo uloženkou, tak frajer přijel zavolal mi na telefon, ale já ho nezvedl, protože jsem ho neměl u sebe a on to automaticky bral že nejsem doma a odjel. Pak jsem ho musel nahánět po Ostravě. Takže pár trubců co neumí číst to pokazí jiným. To je fakt super. Ty za to nemůžeš a musíš se přizpůsobit.
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2944
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Je to bohužel přesně jak píšeš :( Měli jsme informaci o delší době dodání na více místech a stejně to nepomohlo.
Každopádně snad dobrou zprávou je, že se nejedná zatím o trvalé řešení. Chci udělat větší přestavbu dopravy, kde to bude více odstupňované i podle ceny objednávky.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Odpovědět