Detailingshop.cz – dotazy - Stránky 17 - Detailing Club ČR

Zde nám můžete sdělit své názory a připomínky, co na fóru zlepšit nebo vám zde chybí.
Od vokial
soray:

Čau, bylo by možné podívat se na objednávku 2017000255 skrze dodatečnou slevu pro OC a chybí mi v databázi 1 nákup, v součtu bych tak mohl dosáhnout i na 4% za věrnost?
Na ten balík mám platbu předem, tak bych to už zaplatil.
A až ty věci budou, jestli bych se mohl pak domluvit na termínu odeslání, protože bydlím v prd*li světa a kolikrát kurýr doveze balík až 3. den, tak aby to dlouho někde nemrzlo.
Dík
Od Kmoda
Prosím mám dotaz,budou už v dohledné době na detailingshopu přípravky Bilt Hamber? Vyhlížím Deox-C a Deox-Gel a jsem už nervozní jak sáňky v létě... :rofl:
Od jirikz
Ahoj, uvažuji o koupi většího balení Gyeon Q2M Tar 1l, ale máte ho momentálně nedostupné, nějaké zprávy o možné dostupnosti v dohledné době?

Možná už to tu bylo řečeno, hledal jsem ve starších příspěvcích, ale nic jsem nenašel.

Předem děkuji.
Od soray
Máme ji na skladu hodně, ale s popraskanými lahvemi. Čekali jsme na informaci od výrobce, až vyřeší nové láhve, což už snad napravili. Reálně budou v CZ cca za měsíc.
Ahoj chlapi, mám dotaz. Jak to vypadá s flaškami od Gyeon? Jsou už trochu pevnější nebo jsou pořád křehké?
Přítelkyně mi nechtíc dlubla do mojí krabičky potěšení a naráz jsem bez 1L Taru a Vinyl cleaneru. Za to mám doma vůni kombinovanou se smradem :aggressive: :D
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 22
Work from samot0506

odkaz už běhá ;)

Mercedes Benz C Class

tak ono staci jet jednou do mycky a mit tmavsi lak[…]

zase ale v zimě rychle rozmrzne[emoji23]