Zde nám můžete sdělit své názory a připomínky, co na fóru zlepšit nebo vám zde chybí.
Od blacks
cekal jsem az se naskladni lesticka Dodo Juice 500Wattova , a koukam a krasna sleva tak jsem radeji pridal par kacek a sazka na jistotu
Dodo Juice Buff Daddy Pro 880W
akorat ta holka se nekde toula

A prani k narozeninam? Hodne uspechu a at se dilo dari.
Od soray
Ahoj, pokud je dotaz položen takto, tak ano, vážně.
Jen pro vysvětlenou. K tomuto kroku jsme přistoupili kvůli tomu, že nás zákazníci neustále bombardovali maily, že dodání na Uloženku trvá. Posílali jsme Uloženkové objednávky hromadně PPLkou na Uloženku 1-2x týdně a tím jsme byli schopni zajistit původní nižší cenu. Nicméně zákazníci vyžadovali rychlejší doručení, proto jsme přistoupili k odesílání každý den, ale je to za cenu menší kumulace balíků a tudíž je výsledkem vyšší cena dopravy.
Od optimas
Hm tak to je špatně :( Mě to třeba nevadilo že se to posílalo 2x týdně a bylo to zam i napsáno. Tak nechápu ty barany co si to objednají přes uloženku a pak vás bombardují, že to trvá. Tohle fakt nepochopím. Když to chci rychle objednám si jiné doručení to snad dokáže pochopit i tele. PPL nepreferuji ani ČP, protože poslední objednávka kdy jsi mi to poslal omylem ppl místo uloženkou, tak frajer přijel zavolal mi na telefon, ale já ho nezvedl, protože jsem ho neměl u sebe a on to automaticky bral že nejsem doma a odjel. Pak jsem ho musel nahánět po Ostravě. Takže pár trubců co neumí číst to pokazí jiným. To je fakt super. Ty za to nemůžeš a musíš se přizpůsobit.
Od soray
Je to bohužel přesně jak píšeš :( Měli jsme informaci o delší době dodání na více místech a stejně to nepomohlo.
Každopádně snad dobrou zprávou je, že se nejedná zatím o trvalé řešení. Chci udělat větší přestavbu dopravy, kde to bude více odstupňované i podle ceny objednávky.
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22

Když já nevím...

Stejně tak jako kadeřnická MX-5 :-P Furt j[…]