Zde nám můžete sdělit své názory a připomínky, co na fóru zlepšit nebo vám zde chybí.
Uživatelský avatar
Od vomy
#46069
Jo, mam notas, ale klikat kolečkem můžu. Jen mi přijde, že dost stránek to má řešený tak, že externí odkazy se otvírají v nové kartě. Protože na DC si vždycky všimnu toho, že to je jinak. :)

Jak jsem už psal výš, nějak extra na tom netrvám, spíš jsem chtěl vědět, jestli to štve i ostatní a pak to případně řešit. Nechci, aby se to kvůli mě změnilo a pak mi půlka fóra nadávala :D . Takže pokud to většině vyhovuje, tak to nechme. :)
Uživatelský avatar
Od vomy
#46073
Mám Chrome, musím říct, že tohle mě vubec nenapadlo. Tím pádem, asi vyřešeno a bude to bez práce a stresů ostatních :D Díky wildT :thumbup:
Od MaXyM
#51196
Podrz CTRL klavesu - pak se odkaz otevre v nove zalozce (plati pro vsechny prohlizece).

BTW upravit site aby nektere odkazy se oteviraly v nove zalozce a jine ve stejne zanese jistou nekonzistenci. Uzivatel ve vybranych pripadech (kdy nevidi odkaz) nevi zda je to externi odkaz nebo nikoliv. A tim padem neni schopen dopredu vedet jakym zpusobem se odkaz odevre. Zkratka zmatek.
Je to urcite treba dobre promyslet.
Od MaXyM
#51217
To vim. Jen ze obcas je to vlevo jindy vpravo (proc a kdy je na dalsi vysvetlovani)
Predpokladam ale ze 99% uzivatelu prohlizeci rika internet, a URL adresy vkladaji do vyhledavace google. Zkratka nemuzes tady cekat ze prijdou na to proc a kdy se odkazy chovaji tak ci jinak.
Nissan 350Z Nogaro red

já koukám taky hlavně do německa... […]