Odkaz se otevře ve stejné kartě

Zde nám můžete sdělit své názory a připomínky, co na fóru zlepšit nebo vám zde chybí.
Uživatelský avatar
Glossworks Detailing
Moderátor
Příspěvky: 571
Registrován: 25 srp 2014, 18:14
Bydliště: Ružindol (Trnava), Slovakia

Mne to teda sedí tak jak to bolo doteraz. Keď chcem niečo otvoriť v novej karte pouzijem kolečko myši. Na autogeek.net sa otvárajú karty a lezie mi to fest na nerv, zatvárať 5-9 kariet.
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

jojo presne jak pise GW, ja bych to asi nechal jak je. :smile:

vomy a ty mas notas nebo proc nemuze klikat koleckem? :)
Uživatelský avatar
vomy
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 251
Registrován: 03 srp 2014, 15:51
Bydliště: Brno

Jo, mam notas, ale klikat kolečkem můžu. Jen mi přijde, že dost stránek to má řešený tak, že externí odkazy se otvírají v nové kartě. Protože na DC si vždycky všimnu toho, že to je jinak. :)

Jak jsem už psal výš, nějak extra na tom netrvám, spíš jsem chtěl vědět, jestli to štve i ostatní a pak to případně řešit. Nechci, aby se to kvůli mě změnilo a pak mi půlka fóra nadávala :D . Takže pokud to většině vyhovuje, tak to nechme. :)
Peugeot 407 sedan 2.0HDI 100kW
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

A co mas za prohlizec? Treba by se to dalo resit lokalne :)

https://chrome.google.com/webstore/deta ... dmgkjbffba
Uživatelský avatar
vomy
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 251
Registrován: 03 srp 2014, 15:51
Bydliště: Brno

Mám Chrome, musím říct, že tohle mě vubec nenapadlo. Tím pádem, asi vyřešeno a bude to bez práce a stresů ostatních :D Díky wildT :thumbup:
Peugeot 407 sedan 2.0HDI 100kW
MaXyM
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 40
Registrován: 08 srp 2015, 23:42

Podrz CTRL klavesu - pak se odkaz otevre v nove zalozce (plati pro vsechny prohlizece).

BTW upravit site aby nektere odkazy se oteviraly v nove zalozce a jine ve stejne zanese jistou nekonzistenci. Uzivatel ve vybranych pripadech (kdy nevidi odkaz) nevi zda je to externi odkaz nebo nikoliv. A tim padem neni schopen dopredu vedet jakym zpusobem se odkaz odevre. Zkratka zmatek.
Je to urcite treba dobre promyslet.
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Kdyz si na link najedes tak vlevo dole vidis jestli vede pryc nebo ne.
MaXyM
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 40
Registrován: 08 srp 2015, 23:42

To vim. Jen ze obcas je to vlevo jindy vpravo (proc a kdy je na dalsi vysvetlovani)
Predpokladam ale ze 99% uzivatelu prohlizeci rika internet, a URL adresy vkladaji do vyhledavace google. Zkratka nemuzes tady cekat ze prijdou na to proc a kdy se odkazy chovaji tak ci jinak.
Odpovědět