Zde nám můžete sdělit své názory a připomínky, co na fóru zlepšit nebo vám zde chybí.
Uživatelský avatar
Od vomy
#46033
Nešlo by udělat, aby se po kliknutí na jakejkoliv odkaz otevřelo novou kartu s tímhle odkazem? Častokrát si zavřu kartu, kde jsem měl otevřenej DC jen proto, že mi ho přepsal odkaz, na kterej jsem kliknul. Vím, že CTRL+SHIFT+t si otevřu právě zavřenou kartu a nic se neděje, ale většina dnešních for otvírá do nové karty.

Popř. zkusit udělat nějakou anketu, jestli by o to byl zájem. Vím, že je to detail, ale občas s tím je akorát klikání navíc.

Pokud bude zamítnuto nebo vyřešeno, tak tohle téma admini klidně smažte. :))
Uživatelský avatar
Od vomy
#46035
Jo, já vím, že to jde kolečkem a i různě jinak :D jen mi přijde, že hlavně na DC mě to otravuje. Ale je to otázka vkusu, takže chápu, když to bude zamítnuto. Akorát se mi to za dnešních prvních 5 minut na DC stalo 2x, tak jsem si řikal, že se optám. :)
#46047
jako že z hlavní strákny klikneš třeba na diskusi a ta se otevře v novym panelu? Za mě rozhodně nee, podle mě to akorát dělá bordel ;) Kolečko myši dělá stejnou službu a navíc si můžu zvolit, co otevřu v novym panelu a co klasicky :)
Uživatelský avatar
Od vomy
#46052
Přesně jak píše oxik, jen externí odkazy. :) všechny klikátka rozhodně ne, by se nám z toho sesypaly počítače a prohlížeče :D
Uživatelský avatar
Od vomy
#46058
Díky, není to nějak akutní a pokud s tím je hodně práce a problémů, tak na to kašli. Určitě jsou důležitější věci na řešení, než tohle.

Každopádně jestli je to forum dobře napsaný, tak by mělo jít upravit chování odkazů v příspěvcích poměrně slušně. Předpokládal bych, že forum bude mít i nějakou administraci a myslel jsem, že by to tam mohlo jít nastavit nějakým klikátkem. :)
Mitsubishi Lancer

Dnes som sa pohral s interiérom... VP Citru[…]

pekny detailing, spatny fotograf ...

MB SL500 "žehlička"

Ahoj, díky. Nepamatuju si už jestli APC neb[…]