Zde nám můžete sdělit své názory a připomínky, co na fóru zlepšit nebo vám zde chybí.
Od vomy
Nešlo by udělat, aby se po kliknutí na jakejkoliv odkaz otevřelo novou kartu s tímhle odkazem? Častokrát si zavřu kartu, kde jsem měl otevřenej DC jen proto, že mi ho přepsal odkaz, na kterej jsem kliknul. Vím, že CTRL+SHIFT+t si otevřu právě zavřenou kartu a nic se neděje, ale většina dnešních for otvírá do nové karty.

Popř. zkusit udělat nějakou anketu, jestli by o to byl zájem. Vím, že je to detail, ale občas s tím je akorát klikání navíc.

Pokud bude zamítnuto nebo vyřešeno, tak tohle téma admini klidně smažte. :))
Od vomy
Jo, já vím, že to jde kolečkem a i různě jinak :D jen mi přijde, že hlavně na DC mě to otravuje. Ale je to otázka vkusu, takže chápu, když to bude zamítnuto. Akorát se mi to za dnešních prvních 5 minut na DC stalo 2x, tak jsem si řikal, že se optám. :)
Od vomy
Přesně jak píše oxik, jen externí odkazy. :) všechny klikátka rozhodně ne, by se nám z toho sesypaly počítače a prohlížeče :D
Od vomy
Díky, není to nějak akutní a pokud s tím je hodně práce a problémů, tak na to kašli. Určitě jsou důležitější věci na řešení, než tohle.

Každopádně jestli je to forum dobře napsaný, tak by mělo jít upravit chování odkazů v příspěvcích poměrně slušně. Předpokládal bych, že forum bude mít i nějakou administraci a myslel jsem, že by to tam mohlo jít nastavit nějakým klikátkem. :)

Bejby prosímte jakým způsobem nanasi[…]

VD › Focus ST II

Toho sem si vůbec nevšiml, skončilo mi do n[…]

Tak to trvalo ani ne jeden měsíc, achjo, na[…]