Odkaz se otevře ve stejné kartě

Zde nám můžete sdělit své názory a připomínky, co na fóru zlepšit nebo vám zde chybí.
Uživatelský avatar
vomy
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 251
Registrován: 03 srp 2014, 15:51
Bydliště: Brno

Nešlo by udělat, aby se po kliknutí na jakejkoliv odkaz otevřelo novou kartu s tímhle odkazem? Častokrát si zavřu kartu, kde jsem měl otevřenej DC jen proto, že mi ho přepsal odkaz, na kterej jsem kliknul. Vím, že CTRL+SHIFT+t si otevřu právě zavřenou kartu a nic se neděje, ale většina dnešních for otvírá do nové karty.

Popř. zkusit udělat nějakou anketu, jestli by o to byl zájem. Vím, že je to detail, ale občas s tím je akorát klikání navíc.

Pokud bude zamítnuto nebo vyřešeno, tak tohle téma admini klidně smažte. :))
Peugeot 407 sedan 2.0HDI 100kW
Uživatelský avatar
oxik
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1209
Registrován: 14 bře 2014, 13:08
Bydliště: České Budějovice

Já všechny odkazy, který chci mít na nový kartě jednoduše otvírám kolečkem myši nebo ctrl+levý klik..naopak nesnášim, když se mi otvíraj nový okna samovolně :D
http://www.display-folie.cz - ochrana pro všechny displeje a monitory
Uživatelský avatar
vomy
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 251
Registrován: 03 srp 2014, 15:51
Bydliště: Brno

Jo, já vím, že to jde kolečkem a i různě jinak :D jen mi přijde, že hlavně na DC mě to otravuje. Ale je to otázka vkusu, takže chápu, když to bude zamítnuto. Akorát se mi to za dnešních prvních 5 minut na DC stalo 2x, tak jsem si řikal, že se optám. :)
Peugeot 407 sedan 2.0HDI 100kW
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

jako že z hlavní strákny klikneš třeba na diskusi a ta se otevře v novym panelu? Za mě rozhodně nee, podle mě to akorát dělá bordel ;) Kolečko myši dělá stejnou službu a navíc si můžu zvolit, co otevřu v novym panelu a co klasicky :)
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
oxik
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1209
Registrován: 14 bře 2014, 13:08
Bydliště: České Budějovice

vomy to asi myslel na externí odkazy, třeba když dá někdo do příspěvku odkaz na shop, aby se otevřel na nový kartě..
http://www.display-folie.cz - ochrana pro všechny displeje a monitory
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

tak to by nebylo zas tak špatný, ale stejně to většinou otevírám kolečkem automaticky, jsem už tak naučenej :D
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
oxik
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1209
Registrován: 14 bře 2014, 13:08
Bydliště: České Budějovice

právě..:D Asi by mi to nevadilo, stejně mám na liště záložky s odkazem rovnou na nepřečtené příspěvky, tak se klidně vracím takto
http://www.display-folie.cz - ochrana pro všechny displeje a monitory
Uživatelský avatar
vomy
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 251
Registrován: 03 srp 2014, 15:51
Bydliště: Brno

Přesně jak píše oxik, jen externí odkazy. :) všechny klikátka rozhodně ne, by se nám z toho sesypaly počítače a prohlížeče :D
Peugeot 407 sedan 2.0HDI 100kW
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Musel by se upravit část kódu, což by nebyl až takový problém. Problém je momentálně spíš čas :( Ale zkusím se na to podívat.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
vomy
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 251
Registrován: 03 srp 2014, 15:51
Bydliště: Brno

Díky, není to nějak akutní a pokud s tím je hodně práce a problémů, tak na to kašli. Určitě jsou důležitější věci na řešení, než tohle.

Každopádně jestli je to forum dobře napsaný, tak by mělo jít upravit chování odkazů v příspěvcích poměrně slušně. Předpokládal bych, že forum bude mít i nějakou administraci a myslel jsem, že by to tam mohlo jít nastavit nějakým klikátkem. :)
Peugeot 407 sedan 2.0HDI 100kW
Odpovědět