Zde nám můžete sdělit své názory a připomínky, co na fóru zlepšit nebo vám zde chybí.
Uživatelský avatar
Od soray
#50411
Již delší dobu slibujeme a slibujeme a slibujeme... tak konečně je trochu času něco řešit. Rád bych vědět, co byste rádi - nabízejí se samolepky a trička, případně o co máte zájem?
Ukázka, jak by mohly vypadat trička viz příloha s tričkem DS.

Náměty a diskuze zde! :) Ať nevyrábíme něco, co pak nikdo nebude chtít.
Přílohy
20160515_233634.jpg
20160515_233556.jpg
Uživatelský avatar
Od Xander_Cage
#50418
Ocenil bych samolepky, ale spíš s logem Detailing Club. Trička se mi zdá být v té barvě moc nápadné a křiklavé, kdyby byly i černé, nebylo by to špatné.
Uživatelský avatar
Od Rocco
#50419
Nějakou decentní samolepku....rád si jí nalepím na auto....a budu ji tam mít klidně zadarmo. :D
Uživatelský avatar
Od BigBang
#50433
Ten „otočenej smajl“ je super :D a kdyby byla i varianta DC, tak by to bylo ještě lepší, ale tam by zase nebyl ten smajl. Barevně si myslim, že je to taky dobrý. Černejch triček mám milion a navíc všichni dělaj reklamní trička černý... Co se týče písma, tak vidím, proč je „obyčejné“ - zachování jednotnosti, prostě se shoduje s fontem v banneru webu. Samolepky DS a DC vyřezávaný v černý a bílý variantě, zevnitř i z venku lepený a třeba i ve dvou variantách velikosti (jedna jako byly ty starý a druhá cca dvojnásobná) ;) A ještě ke tričkům - tištěný na plotru, takový ty nažehlovací jsou na dvě věci a akorát se to loupe :)
Uživatelský avatar
Od Xander_Cage
#50436
BigBang píše:. Černejch triček mám milion a navíc všichni dělaj reklamní trička černý... Co se týče
No já jsem v tomhle trochu konzervativní :D a ta žlutá mi spíš evokuje cyklistický dres než něco spojené s automobilovou tématikou, alespoň v mých očích, i když je fakt, že černá trička dělají všichni a je dobré vybočit z davu.

Když já nevím...

Stejně tak jako kadeřnická MX-5 :-P Furt j[…]