Zde nám můžete sdělit své názory a připomínky, co na fóru zlepšit nebo vám zde chybí.
Od BigBang
Trička hlavně NE černý. Myslím, že ta zelená, jako byla na betavzorcích, by byla dobrá i vzhledem k ladění odstínu loga DC a DS. Mikinu klidně černou. Nebo mě teď napadla třeba šedá (viz obr.) :idea: Na ní by mohlo být logo v barvách jako tady na webu, tedy zeleno-bílý. A jako bonus by na ní nebyly tolik vidět fleky od vosku/leštěnky (dosaď dle libosti) :mrgreen: Jinak obecně jsem radši za mikinu se zipem než takovou jako je na obrázku, ale z pohledu, kdybych s ní chtěl dělat na autě, tak je vhodnější bez zipu. A zase mohla by být bez kapuce, jen s límcem, ale je mi jasný, že takovej Joshiki nebo WildT by mohli být proti 8-)
Přílohy
urban_classics-blank_hoodie-grey-1.jpg
urban_classics-blank_hoodie-grey-1.jpg (40.3 KiB) Zobrazeno 1569 x
Od pripadovak
U mikiny jsem též pro tu šedou, a klidně může být i barevná. Já bych byl pro červenou, modrou, zelenou.

U triček bych to viděl podobně. Ale když bude jenom to zelené, nejsem proti, alespoň barva která není tak úplně rozšířená.

Možná bych v tomhle zkusil něco ve smyslu jako má OctaviaClub. Pár členů tu určitě je, tak snad můžou potvrdit že věci vypadají dobře a potisk je kvalitní.
Work from samot0506

Jak se dostanu k PC provedu test a budu informova[…]

Pěkná práce a pěkná dí[…]